Publicis Media rozwija współpracę ze start-upami
  • 0
  • 0
16.06.2017

Publicis Media rozwija współpracę ze start-upami

W departamencie business transformation Publicis Media rozpoczął działalność zespół NextTechNow. Będzie pomagał markom nawiązywać współpracę ze start-upami.

Dostęp do NextTechNow będą mieli klienci wszystkich agencji należących do Publicis Media w Polsce: Starcomu, Zenithu, Mediavest, Blue 449, Performics oraz LiquidThread.

W obszarze zainteresowania nowego zespołu są przede wszystkim start-upy dysponujące rozwiązaniami gotowymi do wprowadzenia oraz takie, które działają w szeroko rozumianej branży komunikacji marketingowej. NextTechNow nawiązał już strategiczną współpracę z ReaktorWarsaw.

NextTechNow wyróżnia się tym, że koncentruje się na małych partnerach technologicznych i firmach oferujących gotowe rozwiązania głównie z obszaru MarTech. W rezultacie możemy stwierdzić, że stawiamy klientów w centrum naszego modelu biznesowego. Osiągamy to dzięki łączeniu globalnej bazy start-upów i wiedzy naszych ekspertów z know-how oraz lokalnymi bazami start-upów, jakimi dysponuje nasz partner ReaktorWarsaw – mówi Sławomir Szwaj, head of start-ups cooperation w Publicis Media business transformation.

W ramach współpracy start-upy działające w obszarze branży komunikacji marketingowej będą miały możliwość nawiązania bliskich relacji z firmami o światowym zasięgu.

***
Czytaj również:

16 czerwca 2017

Reklama
Czytaj także
Reklama