Przyszłość selfie: to już nie będzie tylko zdjęcie – prognozuje Sony Mobile
  • 0
  • 1
27.01.2017

Przyszłość selfie: to już nie będzie tylko zdjęcie – prognozuje Sony Mobile

Aparaty w smartfonach mogłyby zmienić wiele dziedzin przemysłu: począwszy od rozrywki, po technologiczne fenomeny ‒ wskazuje raport przygotowany przez Sony Mobile i Futurizon. Badanie pokazuje, że konsumenci są gotowi zaadaptować selfie jako narzędzie m.in. bankowości, sprzedaży czy opieki medycznej.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

53956 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

Bogdan

7 lat temu

komu na tym zależy:

Jak widać z sond (o ile są wiarygodne), wiele osób nie zdaje sobie sprawy z obecnych możliwości tzw. Big data, czyli możliwości analitycznych współczesnych systemów gromadzenia danych.
Absurdem jest, traktowanie selfie jako zabezpieczenia czegokolwiek w momencie, gdy większość osób publikujących w sieci swoje zdjęcia, ma już stworzony model 3D swojej twarzy i tak jak można te osoby bez trudu zidentyfikować, tak samo łatwo posiadacz modelu może „podrobić” taką formę „podpisu”.

 

27 stycznia 2017

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
27.01.2017

UOKiK nałożył na Raiffeisen Bank Polska karę w wysokości 3,5 mln zł

Raiffeisen Bank Polska naruszył zbiorowe interesy konsumentów, ponieważ nie uwzględniał ujemnego LIBOR-u. Po wycofaniu się z tej praktyki nie naliczał natomiast ujemnego oprocentowania kredytów we frankach szwajcarskich. Prezes UOKiK nałożył na bank karę w wysokości ponad 3,5 mln zł. Nakazał też przeliczenie oprocentowania i zrekompensowanie konsumentom strat za wszystkie okresy, kiedy wystąpiło ujemne oprocentowanie.