Przyjaciele o Robercie Lewandowskim w kampanii Huawei
  • 1
  • 4
14.06.2018

Przyjaciele o Robercie Lewandowskim w kampanii Huawei

Z okazji piłkarskich mistrzostw świata Huawei prezentuje kolejną odsłonę współpracy z Robertem Lewandowskim. Historię piłkarza, w trzech krótkich odcinkach, opowiadają jego najwierniejsi fani – przyjaciele, którzy są z nim od zawsze.

Trzej przyjaciele Lewego, trzy epizody i trzy odsłony przyjacielskiej relacji. „Fani od zawsze” to opowieść o zwycięstwach, porażkach i najbardziej zaufanych ludziach w życiu Lewandowskiego.

Marcin, Robert i Marek opisują m.in. szkolne przygody, wspólne treningi i sposoby na wzajemne motywowanie się. To oni wspierali sportowca w jego drodze na szczyt. Z kolei Robert inspirował ich i zachęcał do realizacji wyznaczonych celów.

Marka Huawei od dawna przekonuje, że hasło „Make it possible” nie jest jedynie sloganem reklamowym. Nasze partnerstwo z Robertem Lewandowskim jest naturalne także dlatego, że jest on żywym dowodem na to, że naprawdę wszystko jest możliwe. Na jego końcowy sukces złożył się nie tylko poniesiony wysiłek, ale także wsparcie najbliższych. I o tym jest cykl „Fani od zawsze” – przekonuje Dorota Natalia Haller, dyrektor marketingu Huawei Polska.

Przeważająca część ujęć została nakręcona smartfonem P20 Pro marki. Pierwszy odcinek serii można obejrzeć m.in. na profilach Roberta Lewandowskiego i marki Huawei na Facebooku. Projekt zrealizowała agencja Stor9_.

  • 4
 

14 czerwca 2018