„Nie przychodź za wcześnie” – poruszający storytelling dla wielbicieli yachtingu
  • 1
  • 0
12.07.2019

„Nie przychodź za wcześnie” – poruszający storytelling dla wielbicieli yachtingu

Serwis do wynajmu i czarteru jachtów Yachtic.com przygotował emocjonalne wideo. Opowiada o dwóch mężczyznach połamanych przez życie, dla których ratunkiem okazał się wspólny rejs. Jak twierdzą twórcy, historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. Spot ma formę teledysku, do którego muzykę i tekst przygotował warszawski raper Marcin Toczek,

Film „Nie przychodź za wcześnie” został opublikowany 8 lipca na profilu facebookowym marki oraz w serwisie YouTube.

Pod teledyskiem firma Yachtic.com wyjaśnia:

„»Nie przychodź za wcześnie« to historia o wzlotach i upadkach, która wydarzyła się naprawdę. Pokazuje, że jachting, tak jak każda inna pasja, jest sposobem na wyrażanie swoich doświadczeń i walkę ze swoimi problemami i słabościami.

»Nie przychodź za wcześnie« jest również współczesną interpretacją motywu utworu »Zegarmistrz Światła Purpurowy« Tadeusza Woźniaka. Zaskakujący dobór muzyki, stworzonej przez warszawskiego rapera, Marcina Toczka, specjalnie do tego filmu, to zwrot w stronę młodego pokolenia i pomysł na niecodzienne i nowoczesne pokazanie jachtingu, zgodne wizją i ideą działania Yachtic.com. Film trudno zaszufladkować jako reklamę czy teledysk — podobnie jest z opowiedzianą w nim historią. Każdy z Was wyniesie z niej coś innego, każdy zrozumie ją na swój sposób”.

Twórcy zapowiadają kontynuację projektu. Spot wyprodukowała Rewers Film Crew. Scenariusz i reżyseria: Dorota Fórmanowska. W filmie wystąpili aktorzy Artur Jasiński i Henryk Dąbrowski oraz sama reżyserka.

Andersen

1 miesiąc temu

Za krótkie na film, któremu warto byłoby poświęcić czas, za długie na reklamę.

12 lipca 2019