Producent słodyczy ETi wybiera Gong do obsługi w Polsce
  • 0
  • 1
13.08.2019

Producent słodyczy ETi wybiera Gong do obsługi w Polsce

ETi European Food Industries rozstrzygnęło przetarg na agencję reklamową. Za strategię, kreację i realizację kampanii w ramach prowadzonych działań promocyjnych firmy w Polsce odpowiedzialna będzie niezależna agencja kreatywna Gong.

ETi European Food Industries to znany w ponad 40 krajach producent słodyczy. Od połowy 2018 r. działa również na polskim rynku. Ma w portfolio m.in. batony Wanted, wafle Dare czy linię przekąsek dla najmłodszych Petito.

Zakończony w lipcu przetarg wygrała agencja kreatywna Gong. Będzie odpowiedzialna za kampanie reklamowe wszystkich produktów z portfolio ETi w Polsce. Pierwszymi wspólnymi projektami będą kompleksowe działania dla marek Wanted oraz Dare, które rozpoczną się w sierpniu.

Najbliższe miesiące to jeden z najważniejszych okresów sprzedażowych dla flagowych marek z naszego portfolio. Planujemy bardzo intensywne działania promocyjne. Bardzo cieszymy się, że będziemy mieć w tym wsparcie partnera z dużym doświadczeniem w branży FMCG, jakim jest agencja Gong.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca pozwoli nam skutecznie dotrzeć do nowych konsumentów i dalej szeroko budować świadomość naszych produktów. To kluczowe dla nowego na rynku gracza, jakim jest ETi – mówi Magdalena Słomczewska-Klimiuk, product portfolio manager ETi w Polsce.

  • 1

Turecki koncern ETi będzie mocniej promował swoje słodycze w Polsce

13 sierpnia 2019