Pozostał ostatni tydzień. Zgłoszenia do Kreatury przedłużone do 21 października
  • 0
  • 1
15.10.2021

Pozostał ostatni tydzień. Zgłoszenia do Kreatury przedłużone do 21 października

W tym roku odbędzie się już 25. edycja Konkursu Niezależnej Kreacji „Kreatura”. Twórcy, firmy oraz agencje i domy mediowe mogą zgłosić swoje prace tylko do 21 października. Termin zgłoszeń został przedłużony o 7 dni.

Kreatura to ogólnopolski konkurs dla twórców, firm oraz podmiotów, które na zlecenie lub w ramach promocji własnej przeprowadziły kampanię marketingową lub uczestniczyły w jej realizacji. Wydarzenie od lat organizuje redakcja magazynu „Media Marketing Polska”.

Ważną misją Kreatury jest wspieranie niezależnych, zwłaszcza nowych agencji i młodych kreatywnych. Cieszy nas niezmiernie, że od kilku lat każdego roku w konkursie pojawiają się nowe marki agencyjne, o których czasem nawet my, dziennikarze „MMP” nie słyszeliśmy wcześniej (…) To wszystko nie oznacza, że Kreatura zamyka się na duże agencje czy doświadczonych twórców. Pokażcie niezależne myślenie i zmierzcie się z nową falą agencji. Marki potrzebują dziś elastyczności i innowacyjności – bardziej niż kiedykolwiek – mówi Tomasz Wygnański, redaktor naczelny magazynu „Media Marketing Polska”.

Tegoroczna edycja Kreatury obfituje w nowości. Wśród ponad dwudziestu kategorii konkursowych pojawiła się nowa: Podcasty. Twórcy ciekawych audycji dźwiękowych mogą się do niej zgłosić bezpłatnie.

Za darmo mogą się też zgłaszać freelancerzy do 26. roku życia, a dla młodych pracowników agencji i domów mediowych przewidziana jest specjalna kategoria konkursowa – Kreatura X, do której brief przygotowała Skoda Polska. Zgłoszenia do tej kategorii również są bezpłatne.

Gala wręczenia nagród #Kreatura2021 odbędzie się 25 listopada.

Prace biorące udział w konkursie oceniane są pod kątem oryginalności i innowacyjności pomysłu oraz ponadprzeciętnej jakości wykonania. Zgłoszenia w tym roku będzie oceniać jury pod kierownictwem Karoliny Witeckiej, CEO i współwłaścicielki agencji Cut The Mustard.

Marketing Przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

  • 1
Zgłoszenia do Kreatury przedłużone do 21 października

Zgłoszenia do Kreatury przedłużone do 21 października

15 października 2021