Powstała publikacja elektroniczna „Szyldy w Nowej Hucie. Przewodnik dobrych praktyk”
  • 0
  • 1
7.01.2021

Powstała publikacja elektroniczna „Szyldy w Nowej Hucie. Przewodnik dobrych praktyk”

Fundusz Partnerstwa zaprasza do zapoznania się z elektroniczną publikacją „Szyldy w Nowej Hucie. Przewodnik dobrych praktyk”. Przewodnik powstał z myślą o wszystkich przedsiębiorcach Nowej Huty, których czekają zmiany w dostosowaniu wyglądu szyldu, witryny sklepu, punktu usługowego, kawiarni zgodnie z nowymi regulacjami o Parku Kulturowym Nowa Huta.

Uchwała Rady Miasta Krakowa NR ZZIX/757/19 w sprawie utworzenia parku kulturowego weszła w życie 29 listopada 2020 r. Wszystkie nowe tablice reklamowe, urządzenia reklamowe i reklamy pojawiające się na obszarze Parku Kulturowego Nowa Huta muszą być zgodne z zapisami uchwały. Elementy już istniejące powinny zostać dostosowane do nowych przepisów w ciągu sześciu miesięcy, tj. do 29 maja 2021 r.

Publikacja „Szyldy w Nowej Hucie. Przewodnik dobrych praktyk” na przykładzie czterech lokali pokazuje rozwiązania wypracowane na spotkaniach edukacyjnych, a następnie na konsultacjach. Przewodnik został przygotowany przez grupę ekspertów i ekspertek oraz Fundusz Partnerstwa w ramach zadania publicznego „Szyldy w Nowej Hucie”, finansowanego ze środków Miasta Krakowa.

Publikacja dostępna jest na stronie www.funduszpartnerstwa.pl.

  • 1
Publikacja „Szyldy w Nowej Hucie. Przewodnik dobrych praktyk”

Publikacja „Szyldy w Nowej Hucie. Przewodnik dobrych praktyk”

7 stycznia 2021

5 stycznia 2021