Powstała agencja Silver Content Hub specjalizująca się w tworzeniu treści dla odbiorów 50+
  • 0
  • 1
14.10.2021

Powstała agencja Silver Content Hub specjalizująca się w tworzeniu treści dla odbiorów 50+

Powstała Silver Content Hub. To trzecia, po Silver Agency i Silver Models, spółka w strukturach spółek grupy kapitałowej One House. Nowa agencja specjalizuje się w tworzeniu treści dla odbiorów 50+. Jej sztandarowym projektem jest portal Wolniodmetryki.pl, który wniosła do spółki Aleksandra Laudańska – prezes zarządu.

Powstanie nowej agencji wyspecjalizowanej w komunikacji kierowanej do dojrzałych odbiorców to kolejny etap realizacji strategii rozwoju grupy agencji Silver w portfolio grupy kapitałowej One House. Silver Content Hub obok rozbudowywania portalu Wolniodmetryki.pl i zaspokajania potrzeb skupionej wokół niego społeczności w zakresie konsumpcji treści będzie realizować projekty komercyjne z obszaru content marketingu i custom publishingu. Wszystkie trzy spółki Silver wspierają się wzajemnie strategicznie i merytorycznie.

Aleksandra Laudańska w ostatnich latach skupiała się wokół burzenia stereotypów na temat pokolenia silver i promowania aktywnego starzenia się. Jest założycielką portalu Wolniodmetryki.pl. Pełni też funkcję redaktor naczelnej „Warszawskiego Miesięcznika Seniorów Pokolenia” wydawanego przez urząd miasta st. Warszawy. Jest autorką wielu artykułów i wypowiedzi eksperckich na temat srebrnego pokolenia. Była członkinią jury Silver Starters 2020. Wypromowała takie określenia jak „wiekowienie”, „uni-age”, „wolność od metryki”, „smart aging”.

Silver Content Hub aktualnie korzysta z zasobów osobowych grupy. W najbliższych planach rozwoju spółki jest jednak stworzenie stacjonarnej redakcji, która będzie realizować projekty wydawnicze własne oraz na zlecenie klientów komercyjnych.

  • 1
Silver Content Hub

Powstała agencja Silver Content Hub

14 października 2021

13 października 2021