„Polska jest krajem smogu”. WWF promuje film „Punkt krytyczny – Energia odNowa” (wideo)
  • 3
  • 1
12.05.2017

„Polska jest krajem smogu”. WWF promuje film „Punkt krytyczny – Energia odNowa” (wideo)

Znajdujemy się w punkcie krytycznym. Co dalej? Taką tezę stawia WWF. W pełnometrażowym filmie Marcin Dorociński będzie poszukiwał odpowiedzi na nurtujące ludzkość pytania. Premierę poprzedza kampania reklamowa.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

54812 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

wethaed

7 lat temu

same bzdury

Prawidłowo spalane paliwa biologiczne są bardzo zdrową alternatywą taniej i nieszkodliwej energii. Niestety młode pokolenie pozbawione umiejętności samodzielnego i interdyscyplinarnego myślenia, musi chyba poczekać na krach ekosystemu (który już trwa), aby połapać się, że coś jest nie tak. A Polska nie jest krajem smogu, tylko krajem ludzi tak fatalnie się odżywiających, że prawie każdy ma alergię. Inna sprawa, to całkowity brak świadomości szkodliwości spalania produktów nienaturalnych głównie plastików. Niestety, Polska jest krajem, gdzie ze względu na całkowicie skorumpowany parlament, senat, rządy, urzędnicy, prezydenci i premierzy stała się, wbrew konstytucji, najbardziej zniszczonym krajem przez masowe stosowanie GMO, największe na świecie spożycie leków na jednego mieszkańca. Biznes farmako-medyczny nie dopuści do tego aby ktokolwiek w czołowych mediach nawet spróbował uświadamiać Polaków, że piłują gałąź na której siedzą. Niestety fundacja WWF wpisuje się w ten oszukańczy trend propagujący niby słuszne a bzdurne treści.
Wystarczy nauczyć ludzi palić w piecach i kotłach i spadnie zanieczyszczenie tego rodzaju o co najmniej 70%.
Wystarczy uświadomić ludziom lub zachęcać i karać za palenie plastików.
Wystarczy wytłumaczyć rolnikom, ze ich chore dzieci to ofiary Raundapu itp. substancji a nie ślepy los.
Itd. ... ostatnio dyskutowałem z rolnikiem palącym resztki z budowy domu, brak swiadomości i wiedzy wprost porażający.
Ale Polaków trzeba wyniszczyć, nawet prezydent podpisał chyba jako pierwszą ustawę typowo depopulacyjną (szczepionki z gardasilu powodują u zdecydowanej większości dziewczynek dożywotnią bezpłodność co było powodem szybkiego ich wycofania w większości krajów, dlatego trzeba zarobić na głupio zarządzanych Polakach).

12 maja 2017