Polscy piłkarze w nowej kampanii Lotosu
  • 1
  • 0
14.05.2018

Polscy piłkarze w nowej kampanii Lotosu

14 maja Grupa Lotos – sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej – startuje z kampanią reklamową. Uczestniczą w niej piłkarze, którzy już za miesiąc rozpoczną zmagania na mundialu w Rosji. W produkcji spotu wzięli udział: Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Łukasz Piszczek i Kamil Glik.

Jako sponsor reprezentacji Polski nie mogliśmy nie nawiązać reklamowo do mistrzostw świata w piłce nożnej, które będą się odbywać w Rosji. Maj, czerwiec i lipiec będą bardzo piłkarskie na stacjach Lotosu i w naszym przekazie reklamowym. Będziemy obecni w telewizji, Internecie oraz na naszych stacjach – mówi Witold Pasek, dyrektor ds. marketingu Grupy Lotos.

Tym razem w spocie wykorzystano motyw luster i odbijania się. Doping kibiców odbija się w wynikach sportowców. Sami sportowcy zostali nagrani w hali, natomiast otoczenie to efekt wyobraźni i współpracy teamu kreatywnego FCB Bridge2Fun oraz studia postprodukcyjnego Televisor z reżyserem Michałem Sablińskim. Prace nad reklamą trwały 3 miesiące.

Za całość odpowiada agencja FCB Bridge2Fun. Produkcję spotu powierzono studiu Tank, a postprodukcją zajęło się studio Televisor.

14 maja 2018