Polsat i Plus sponsorami tytularnymi stadionu w Gdańsku
  • 0
  • 1
21.05.2021

Polsat i Plus sponsorami tytularnymi stadionu w Gdańsku

Polsat i Plus – dwie marki Grupy Polsat – znajdą się w nazwie stadionu w Gdańsku. Dzięki umowie zawartej na 6 lat obiekt będzie nosił nazwę Polsat Plus Arena Gdańsk.

Gdańsk to wizytówka Polski i jedno z najpiękniejszych i najszybciej rozwijających się miast w naszym kraju. Gdańsk to symbol Polski nowoczesnej i otwartej, ale przede wszystkim dbający o swoich mieszkańców. To jest to, co nas łączy – bo Polsat i Plus to również otwartość, nowoczesność, innowacje, rozwój i chęć dostarczania naszym klientom i widzom po prostu tego, czego chcą, aby życie było łatwiejsze, wygodniejsze i pełne pozytywnych emocji. Co więcej, z Gdańskiem łączy nas też chęć dbania o klimat, o środowisko i o czyste powietrze – dla wszystkich mieszkańców naszego kraju. I to wielka sprawa, że możemy razem robić coś dla mieszkańców Gdańska, regionu i całej Polski – mówi Zygmunt Solorz.

Nasza bursztynowa arena stała się współczesną wizytówką Gdańska. Obok fontanny Neptuna, stoczniowych dźwigów to właśnie stadion najczęściej widzimy na zdjęciach. Wyjątkowa architektura i bliskość zarówno do plaży, jak i serca miasta podnoszą atrakcyjność naszego stadionu. Ale stadion to też życie, emocje, wydarzenia, dlatego cieszę się, że nasz nowy partner będzie także organizował w Polsat Plus Arenie Gdańsk własne widowiska – mówi Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska.

Gdański stadion był wielokrotnie nagradzany przez kibiców, media i różne instytucje w kategorii najładniejszego obiektu sportowego. W pełni nowoczesny, z przestrzeniami dla zawodników, kibiców. Odbywały się na nim wielokrotnie mecze rangi europejskiej, gościliśmy wielokrotnie naszą reprezentację narodową, ale także wielkie wydarzenia rozrywkowe. Odpowiedni sprzęt, nagłośnienie i zupełnie nowe oświetlenie gwarantują widowiska najwyższej jakości – dodaje Rafał Mańkus, prezes spółki Arena Gdańsk.

  • 1
Polsat i Plus sponsorami tytularnymi stadionu w Gdańsku

Polsat i Plus sponsorami tytularnymi stadionu w Gdańsku

21 maja 2021

20 maja 2021