Pływak Paweł Korzeniowski twarzą Alab Sport - Marketing przy Kawie
Pływak Paweł Korzeniowski twarzą Alab Sport
  • 0
  • 1
5.04.2024

Pływak Paweł Korzeniowski twarzą Alab Sport

Paweł Korzeniowski będzie ambasadorem Alab Sport – platformy umożliwiającej dobór badań laboratoryjnych dla osób aktywnych fizycznie. Pływak włączy się w promocję pakietów dla pływaków i triathlonistów.

– Wracam do walki o najwyższe cele, ale mając 39 lat wiem, że poza odpowiednią regeneracją kluczowe jest dla mnie monitorowanie treningu i stanu mojego organizmu. Dzięki współpracy z Alab Sport mam dostęp do najlepszej diagnostyki. Z kolei dzięki badaniom laboratoryjnym mogę stale dopasowywać charakter i obciążenie treningowe oraz uzyskiwać optymalne rezultaty – mówi Paweł Korzeniowski.

Jako ambasador marki Korzeniowski będzie uczestniczyć w działaniach promocyjnych specjalnych pakietów stworzonych z myślą o pływakach i triathlonistach. Są to zestawy kompleksowych badań laboratoryjnych przeznaczonych dla osób regularnie trenujących na pływalni, bieżni czy w trasie, bez względu na poziom zaawansowania.

– Badania zawarte w pakietach Alab Sport pozwalają na analizę kluczowych dla organizmu parametrów. Osoby uprawiające pływanie są przyzwyczajone do tzw. powysiłkowego dyskomfortu. Dlatego rozwijające się u nich stany zapalne czy bóle mogą być niewłaściwe interpretowane. Między innymi „Pakiet pływaka” pozwala je trafnie diagnozować i monitorować organizm. Skorzystanie z pakietu może być także świetnym punktem wyjścia do poprawy diety oraz rozszerzenia treningu o skuteczną, bezpieczną suplementację – mówi Anna Janas-Sanecka, dyrektor marketingu Alab Laboratoria.

Paweł Korzeniowski to jeden z najbardziej utytułowanych polskich pływaków w historii. Zdobył złoty oraz dwa srebrne medale mistrzostw świata. Sięgając po złoto w rywalizacji na 200 metrów stylem motylkowym w Montrealu w 2005 r., pokonał legendarnego Michaela Phelpsa.

Logotyp marki będzie eksponowany na odzieży Korzeniowskiego. Wizerunek pływaka zostanie wykorzystany w działaniach komunikacyjnych w mediach społecznościowych i kampanii digital.

Niedawno Paweł Korzeniowski został ambasadorem marki Żywiec Zdrój Minerals+.

  • 1
Alab Sport

Paweł Korzeniowski ambasadorem Alab Sport

5 kwietnia 2024

4 kwietnia 2024