Play i gwiazdy polskiego Internetu w show na YouTube dla WOŚP
  • 1
  • 3
10.01.2019

Play i gwiazdy polskiego Internetu w show na YouTube dla WOŚP

Podczas tegorocznej edycji WOŚP operator Play zorganizuje specjalny „Play Live Show”. W jego trakcie będą prowadzone m.in. charytatywne licytacje oraz wywiady z gwiazdami polskiego YouTube. Im więcej osób obejrzy ten program, tym więcej środków marka przekaże na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

„Play Live Show” będzie interaktywnym programem rozrywkowy na żywo. Transmisja wystartuje w dzień finału WOŚP, czyli 13 stycznia o godzinie 14:00. Program będzie trwał do 19.00 i będzie można go oglądać na stronie www.playdlawosp.pl i na kanale YouTube Play.

Prowadzący oraz zaproszeni goście będą zaskakiwać, śmieszyć i rozgrzewać emocje aż do samego finału. W programie wezmą udział idole telewizji oraz Internetu. Czeka na nich wiele niespodziewanych pytań, wywiadów oraz rozmów.

Ważnym punktem będą również aukcje na rzecz WOŚP. Część zaproszonych gości specjalnie na tę okazję przygotuje prywatne przedmioty i przekaże je do licytacji. Lista rzeczy, które będzie można wylicytować, zostanie opublikowana na stronie www.playdlawosp.pl. Część z nich pozostanie niespodzianką – wybrani influencerzy przygotują specjalny Mystery Box z tajemniczą zawartością.

Na scenie „Play Live Show” pojawią się gwiazdy współpracujące z Play. Swoją obecność w programie potwierdzili: Szczesliva, Szafeczka, Martin Stankiewicz, Człowiek Warga, Red Lipstick Monster, Łukasz Jakóbiak, Paulina z Mówiąc inaczej, Szparagi, Ajgor Ignacy, UNB, Piotr Ogiński z Kocham gotować, LGS, 10 minut spokoju, Wujaszek Liestyle, Naruciak, Sitr0x, Manoyek, Ciocia Liestyle, MKRR, Nervarien, Leh, Izak, Gimper, Mandzio, Jcob, Blowek, Karolek, Kaiko i Disowskyy. Wspierać z daleka będą Rezi i Paulina Lisie Piekło.

Prawdziwy program na żywo wymaga obecności publiczności. Dlatego operator organizuje konkurs, w którym można wygrać wejściówkę na „Play Live Show”. Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu pytania do wybranego idola. Najciekawsze propozycje zostaną wykorzystane przez prowadzących. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie jest bycie aktywnym użytkownikiem aplikacji Play24. Chęć udziału można zgłaszać na stronie www.playdlawosp.pl.

Play będzie również obecny przy głównej scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Fioletowa strefa zorganizowana przez operatora to przede wszystkim największy w Polsce diabelski młyn. Będzie można z niego zobaczyć, jak zgromadzeni na placu Defilad grają i pomagają Orkiestrze. Oprócz tego na odwiedzających czekają spotkania z gwiazdami i influencerami oraz liczne konkursy i gadżety.

  • 3
 

10 stycznia 2019

9 stycznia 2019