Pilsweizer sponsorem Cracovii. Na rynek wchodzi piwo Cracovia
  • 0
  • 2
2.10.2019

Pilsweizer sponsorem Cracovii. Na rynek wchodzi piwo Cracovia

Browar Pilsweizer rozpoczyna trzyletnią współpracę sponsorską z Cracovią. W najbliższych dniach na rynek wprowadzone zostanie piwo pod marką Cracovia. Kierowane jest do kibiców, fanów i entuzjastów tego klubu piłkarskiego.

W ramach umowy sponsoringowej Browar Pilsweizer jako sponsor klubu będzie pojawiał się na bannerach LED przy boisku podczas wszystkich meczów domowych Cracovii (mecze te transmitowane są w telewizji) ze swoją marką piwa Pilsvar.

Reklamy Pilsvara będą obecne także na stadionie hokejowym na bandach wokół boiska. Zarówno podczas meczów piłkarskich, jak i hokejowych dla kibiców dostępne będzie piwo Cracovia Pilsvar.

Piwo to będzie produkowane i dostępne w dwóch wersjach: sklepowej (4,7%) oraz stadionowej (3,5%).

Piwo będzie rozlewane na stadionie i podczas meczów, ale oprócz tego będzie dostępne w sklepach w Krakowie i Małopolsce. Mamy też nadzieję na szeroką współpracę z hurtowniami, pubami, hotelami. Taki produkt w ofercie gastronomicznej jest wciąż nietypową propozycją. Jestem pewien, że przyciągnie wielu zainteresowanych – mówi Andrej Chovanec, dyrektor marketingu i członek zarządu Browaru Pilsweizer.

Cieszymy się z nawiązania współpracy z Browarem Pilsweizer. To firma z bogatą tradycją. Jestem przekonany, że obie strony będą zadowolone. Ważnym elementem umowy jest właśnie powstanie wysokogatunkowego, rzemieślniczego piwa z marką Cracovii – powiedział wiceprezes MKS Cracovia SSA, Jakub Tabisz.

Tradycja to jedna z najważniejszych wartości, jakimi kierujemy się w biznesie. Nie ukrywam, że bogata historia Cracovii idealnie wpisuje się w nasze ideały. Najstarszy browar w Małopolsce wręcz niemal musiał nawiązać współpracę z najstarszym klubem sportowym – dodaje Andrej Chovanec.

Umowa o współpracy między Cracovią i Browarem Pilsweizer została podpisana na 3 lata. Pilsweizer jest kontynuatorem tradycji browaru założonego w 1804 r. w Siołkowej koło Nowego Sącza. Klub sportowy Cracovia działa od 1906 r.

  • 2

Nowy sponsor Cracovii

Piwo Pilsvar Cracovia

2 października 2019