Pierwszy męski ambasador marki Rimmel – sportowiec Tom Daley
  • 0
  • 3
7.10.2022

Pierwszy męski ambasador marki Rimmel – sportowiec Tom Daley

W gronie ambasadorów Rimmel London były jak dotąd m.in. Kate Moss, Georgia May Jagger, Cara Delevingne czy Rita Ora. Teraz dołącza do nich Tom Daley – złoty medalista olimpijski i podwójny mistrz świata w skokach do wody.

Tom Daley to najlepszy brytyjski zawodnik wszech czasów w skokach do wody. Jest też jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców na świecie. Lubiany za działalność charytatywną, zaangażowanie na rzecz społeczności LGBTQ+, poruszanie ważnych kwestii zdrowia psychicznego wśród sportowców i niecodzienne hobby – robienie na drutach. Jako pierwszy męski ambasador marki Rimmel pojawi się w reklamach podkładu Match Perfection.

O swojej nowej roli mówi: – Czuję się zaszczycony, że zostałem pierwszym męskim ambasadorem Rimmel. Bez względu na płeć, każdy powinien mieć możliwość wyglądać i czuć się najlepszą wersją siebie. To wspaniałe obserwować, jak branża kosmetyczna staje się coraz bardziej otwarta na różnorodność.

Współpraca Rimmel z Tomem Daleyem to początek nowej ery dla naszej marki. Jesteśmy dumni z naszej misji, aby wspierać różnorodność i inkluzywność. Czujemy się zaszczyceni, że Tom został naszym pierwszym męskim ambasadorem. Jako światowej sławy sportowiec, działający na rzecz budowania świadomości w tematyce zdrowia psychicznego i praw LGBTQ+, Tom to świetny wzorzec do naśladowania. Przez naszą współpracę chcemy wspierać i zachęcać do większej akceptacji piękna w jego różnych obliczach i dostępnej dla wszystkich możliwości wyrażania siebie – komentuje Sarah Al Shohaib, senior vice president marki Rimmel.

  • 3
Pierwszy męski ambasador marki Rimmel

Tom Daley – pierwszy męski ambasador marki Rimmel

Pierwszy męski ambasador marki Rimmel
Pierwszy męski ambasador marki Rimmel

7 października 2022