Pierwsza Liga Piłkarska nawiązała współpracę z RL Media
  • 0
  • 1
20.11.2019

Pierwsza Liga Piłkarska nawiązała współpracę z RL Media

Pierwsza Liga Piłkarska (Fortuna 1 Liga) nawiązała współpracę z RL Media. Dom mediowy należący do grupy komunikacyjnej Group One zajmie się doradztwem i consultingiem w obszarze pozyskiwania partnerów biznesowych oraz sponsoringu.

Jednym z celów tych działań jest zbudowanie piramidy sponsoringowej, która pomoże Pierwszej Lidze Piłkarskiej i klubom w niej występującym w systematycznym rozwoju. Ponadto celem domu mediowego będzie zwiększenie zainteresowania rozgrywkami ligi, którą tworzy 18 klubów piłkarskich, wśród kibiców piłki nożnej.

Partnerem w rozwoju biznesowym i komunikacyjnym Pierwszej Ligi Piłkarskiej będzie Maciej Hutyra, wiceprezes zarządu Group One.

Współpraca z Pierwszą Ligą Piłkarską wpisuje się w strategię i kierunek naszego rozwoju oraz obszar działań biznesowych agencji. Od samego początku dom mediowy RL Media, który został powołany przez Group One i Roberta Lewandowskiego, jest silnie związany ze sportem, a w szczególności z piłką nożną. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z Fortuna 1 Liga możemy zdziałać bardzo dużo dla promocji futbolu w Polsce – mówi Maciej Hutyra.

Współpraca będzie miała charakter długofalowy.

  • 1
Pierwsza Liga Piłkarska i RL Media nawiązały współpracę

Pierwsza Liga Piłkarska i RL Media nawiązały współpracę

20 listopada 2019