Pepsi przedłuża umowę z Błaszczykowskim. Wizerunek piłkarza pojawi się na puszkach
  • 0
  • 2
13.03.2018

Pepsi przedłuża umowę z Błaszczykowskim. Wizerunek piłkarza pojawi się na puszkach

Marka Pepsi rozpoczęła kampanię „Love It. Live It. Football”, w której przypomina o przedłużeniu partnerstwa z Ligą Mistrzów UEFA. W globalnym spocie wystąpili Leo Messi, Marcelo, Toni Kroos, Carli Lloyd i Dele Alli. W Polsce marka przedłużyła umowę na 2018 r. z Jakubem Błaszczykowskim.

Na produktach Pepsi, które w kwietniu pojawiają się w sklepach, fani znajdą spersonalizowaną grafikę. Jakub Błaszczykowski prezentuje się na niej na tle jastrzębia. To nawiązanie do temperamentu jednego z najlepszych polskich skrzydłowych.

Marka przygotowała też wywiad z piłkarzem. Można dowiedzieć się z niego m.in.:

  • jaką supermoc chciałby posiadać,
  • jakie jest jego najważniejsze piłkarskie wspomnienie,
  • który piłkarz jest dla niego największym idolem.

Jakub Błaszczykowski będzie również twarzą promocji konsumenckiej Pepsi. Pojawi się we wspierających ją działaniach komunikacyjnych, które obejmą reklamę telewizyjną, promocję w Internecie oraz obecność w sklepach.

W ramach globalnej kampanii elementy graficzne stworzone dla każdego ze słynnych piłkarzy będą widoczne na limitowej edycji puszek oraz w materiałach zamieszczonych online. Kampania „Love It. Live It. Football” jest prowadzona w telewizji. W spocie Leo Messi, Marcelo, Toni Kroos, Carli Lloyd i Dele Alli rozgrywają mecz piłkami wypełnionymi niebieską farbą. Wszystko to przy dźwiękach utworu „Light it Up”. W Polsce reklama pojawi się w kwietniu w telewizji oraz w Internecie.

  • 2

13 marca 2018