Paznokcie we wzory z Ptasiego Mleczka. Semilac i E. Wedel nawiązują współpracę
AdvertisementAdvertisement
  • 0
  • 5
30.11.2018

Paznokcie we wzory z Ptasiego Mleczka. Semilac i E. Wedel nawiązują współpracę

E. Wedel oraz marka Semilac produkująca lakiery hybrydowe i kosmetyki kolorowe nawiązały współpracę. W jej ramach m.in. powstaną wzory na paznokciach inspirowane świąteczną edycją pianek Ptasie Mleczko.

W ramach kooperacji wedlowskie produkty będą umilać czas kursantkom odbywającym szkolenia w warszawskiej i poznańskiej Akademii Semilac. Planowana jest również aktywacja w okresie bożonarodzeniowym dla internetowych klientek marki Semilac. Polega na promocji wzorów inspirowanych świąteczną edycją pianek Ptasie Mleczko.

Efekty aliansu można było już zauważyć podczas pierwszego wspólnego projektu, czyli wrześniowych targów Beauty Forum & Spa w Warszawie. E.Wedel na stoisku Semilaca serwował gorącą czekoladę. Klientki mogły też otrzymać spersonalizowany, wykonany ręcznie czekoladowy Torcik Wedlowski. Przez dwa dni targów stworzono kilkaset imiennych torcików.

Marki wspólnie pracują nad nowymi kolorami lakierów i przeprowadzają aktywacje podczas pokazów Semilac w największych miastach w Polsce. Planują także działania w obszarze on- i offline. W ich ramach klientki będą mogły brać udział w konkursach i akcjach rabatowych. Wynikiem współpracy będą również wspólne wysyłki świąteczne z nowościami obu marek, działania z mediami i influencerami.

Ponadto Semilac wraz z partnerem przygotowali świąteczny konkurs w social media, zachęcający do dzielenia się dziecięcą radością. Firmy zapraszają do napisania listu do św. Mikołaja, w którym należy podać, kogo chcemy obdarować kosmetykami Semilac i świątecznym zapasem Ptasiego Mleczka.

Konkurs trwa od 22 listopada do 5 grudnia. Nagrodzonych zostanie pięciu autorów najciekawszych listów, a wyniki zostaną podane na Instagramie. Konkurs będzie promowany w kanałach społecznościowych obu marek.

  • 5
 

29 listopada 2018