PARP z nową agencją public relations – Remarkable Ones
  • 0
  • 1
12.05.2021

PARP z nową agencją public relations – Remarkable Ones

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości podpisała umowę na obsługę public relations oraz mediową z Remarkable Ones. Oferta agencji została wybrana w drodze przetargu (unijne zamówienie publiczne) z 13 innych ofert na usługi PR oraz 11 na usługi domu mediowego. Umowę podpisano na 2 lata.

W ramach współpracy Remarkable Ones będzie świadczyć usługi doradztwa merytorycznego oraz kryzysowego w zakresie PR. Będzie także odpowiadać za bieżące wsparcie departamentu komunikacji i mediów PARP, w tym za przygotowywanie artykułów i materiałów prasowych, kontakty z mediami oraz obsługę wydarzeń medialnych.

Agencja będzie również świadczyć usługi zakupu powierzchni i czasu antenowego w polskich oraz zagranicznych mediach: prasie, portalach informacyjnych, stacjach telewizyjnych i radiowych oraz pośredniczyć we współpracy z liderami opinii, w tym influencerami. Celem współpracy jest promocja programów i konkursów unijnych, za których wdrożenie odpowiada PARP.

Realizacją usług PR po stronie agencji zajmują się Magdalena Mikulska i Kamila Potapiuk. Usługi zakupu mediów koordynować będą Tomasz Chełmecki oraz Piotr Kaczmarski z You Will See, firmy ściśle współpracującej z agencją.

  • 1
PARP wybrała Remarkable Ones

PARP wybrała Remarkable Ones

11 maja 2021