Otwarcie Uniqlo pop-up store w Warszawie – znana jest już data
  • 0
  • 4
7.10.2022

Otwarcie Uniqlo pop-up store w Warszawie – znana jest już data

Otwarcie sklepu stacjonarnego (w tymczasowej formule) globalnej marki odzieżowej Uniqlo w Domach Towarowych Wars Sawa Junior w Warszawie odbędzie się 27 października (czwartek) o godz. 10:00. Będzie to pierwsze osobiste spotkanie marki z klientami w Polsce. Oferowane będą produkty LifeWear, które fani marki mogli dotąd poznawać za pośrednictwem europejskiego sklepu internetowego.

Uniqlo należy do holdingu Fast Retailing – jednego z największych koncernów odzieżowych na świecie. Obecnie spółka prowadzi ponad 2300 sklepów, m.in. w Japonii, Azji, Europie i Ameryce Północnej.

Prezes Uniqlo Europe, Taku Morikawa komentuje: – Nie możemy się doczekać, aż 27 października otworzymy drzwi, by powitać klientów z Warszawy i całej Polski w naszym pierwszym sklepie. Ten dzień będzie dla nas kamieniem milowym. Uniqlo pop-up Wars Sawa Junior będzie pierwszym sklepem stacjonarnym marki w Polsce. Zaprezentowane w nim zostaną nasze najnowsze plany rozwoju i ekspansji w Europie.

Zapowiadając ofertę nowego sklepu, Morikawa dodaje: – Oprócz naszej troskliwej, dobrze znanej obsługi klienta, odwiedzający sklep mogą spodziewać się wielu produktów LifeWear, w tym:

  • bielizny termicznej Heattech,
  • ultralekkich puchowych kurtek (Ultra Light Down),
  • miękkich swetrów z wełny merino.

Uniqlo tworzy ubrania dla wszystkich, a LifeWear odzwierciedla japońskie wartości – jakość, prostotę i trwałość. Mam nadzieję, że wszyscy je poznają i polubią.

Sklep będzie mieścił się na dwóch poziomach, na powierzchni około 800 mkw.

  • 4
otwarcie Uniqlo pop-up store

Niebawem otwarcie Uniqlo pop-up store w Warszawie (źr. www.uniqlo.com/eu)

otwarcie Uniqlo pop-up store

Produkty LifeWear Uniqlo

otwarcie Uniqlo pop-up store
otwarcie Uniqlo pop-up store

7 października 2022