Orange dla ludzi – nowy format reklamowy marki Orange
  • 1
  • 3
31.08.2022

Orange dla ludzi – nowy format reklamowy marki Orange

W ramach wielokanałowej kampanii Orange, prowadzonej w telewizji, social mediach, digitalu oraz radiu, pojawił nowy bohater – mały robot Max. W spotach towarzyszy kilkuosobowej rodzinie w codziennych życiowych sytuacjach.

W życiu bohaterów naszych opowieści pojawił się mały robot Max – sztuczna inteligencja, która tak naprawdę już od dawna znajduje się bardzo blisko każdego z nas. Max to przyjaciel domu. A nawet więcej – domownik, który wraz z bohaterami żyje w przyjaźni, poznają się i rozumieją nawzajem swoje potrzeby. Max uczy się rozumieć to, co jest najważniejsze w człowieku – ludzkie emocje – mówi Małgorzata Bęczkowska, account director Leo Burnett Warszawa – agencji, która przygotowała format „Orange dla ludzi”.

Marka Orange jest o ludziach i dla ludzi. Jej rola to zaspokajanie potrzeb nas wszystkich. Ważnym aspektem życia jest technologia, która zamieszkała w naszych domach. Współpracuje z nami w życiu zawodowym, uczestniczy w prywatnym, pomaga w zakupach, uczy i bawi. Zaprzyjaźniliśmy się z nią, oswoiliśmy i polubiliśmy. Czyli poznaje nas, uczy się naszych potrzeb, zwyczajów. Z roku na rok staje się coraz bardziej pomocna, coraz bardziej wyrozumiała i coraz bardziej nam bliska.

I właśnie o tym jest nowa platforma Orange Polska. Jesteśmy przekonani, że odbiorcy polubią naszego nowego bohatera Maxa, całą naszą orange’ową rodzinę i ich dalsze wspólne perypetie – powiedział Paweł Patkowski, brand & marketing communication director Orange Polska.

Za wypracowanie strategii, kreację, produkcję oraz nadzór nad realizacją kampanii odpowiada Leo Burnett. Set renderów do digitalu, wykorzystując kompetencje zespołu CGI, stworzył Prodigious. Produkcją zajęła się Filmprodukcja, a postprodukcją Studio Orka. Udźwiękowienie zrealizował Lunapark. Planowanie i zakup mediów – Value Media. Działania w mediach społecznościowych – Follow Agency. Wielokanałowa kampania ma odsłony w telewizji, social mediach, digitalu i radiu.

  • 3
Orange dla ludzi

Orange dla ludzi i towarzyszący rodzinie robot Max

Orange dla ludzi
Orange dla ludzi

31 sierpnia 2022