OLX otworzył w Poznaniu charytatywny butik
  • 1
  • 4
27.08.2019

OLX otworzył w Poznaniu charytatywny butik

24 sierpnia przy centrum handlowym Posnania w sercu Wielkopolski stanął charytatywny butik OLX. Ma to być przeniesienie idei samego serwisu ogłoszeniowego ze świata wirtualnego do rzeczywistości. Hasło akcji brzmi: „Lecimy z pomocą!”.

Butik OLX jest otwarty przez miesiąc. W ramach akcji zbierane są środki dla Oddziału Dziecięcego Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. W. Degi w Poznaniu. Zbiórka prowadzona jest na zakup klimatyzacji, ponieważ na oddziale panują wysokie temperatury. Mali pacjenci w gipsach muszą leżeć nawet w 40 stopniach.

Serwis prowadzi zbiórkę na kilka sposobów. Sprzedaje rzeczy przyniesione przez darczyńców, a każdą uzyskaną w ten sposób kwotę podwaja. Na miejscu można też kupić kubek cegiełkę lub wrzucić pieniądze do puszki. Ten dochód także zostanie podwojony. Na tych, którzy zdecydują się oddać lub kupić przedmiot, czeka kubek gorącej kawy. Jest również ścianka, na tle której można zrobić sobie zdjęcie z logo akcji.

W każdy weekend zaplanowano dodatkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych, m.in zajęcia jogi czy rodzinne pikniki. Wśród artykułów do kupienia są książki, gry, zabawki, a także odzież czy małe AGD. Wszystkie przedmioty wystawione na sprzedaż można też znaleźć w serwisie.

Butik będzie działał do 29 września w godzinach od 10:00 do 20:00 każdego dnia z wyjątkiem niedziel niehandlowych. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu, dlatego w tym mieście OLX postanowił przeprowadzić akcję dobroczynną.

  • 4

27 sierpnia 2019

26 sierpnia 2019