Odkrywamy szkolenia online na nowo
  • 0
  • 2
15.10.2013 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Odkrywamy szkolenia online na nowo

Brak czasu na czytanie książek o marketingu? Szkolenia stacjonarne zbyt drogie, w złym terminie lub za daleko?

Infolia wraz z Pawłem Tkaczykiem przygotowała dla Ciebie dwa świetne szkolenia dostępne online: Grywalizacja od podstaw oraz Social Media Marketing.

Zdobywaj praktyczną wiedzę od najlepszych polskich ekspertów, tu i teraz. Marketing, copywriting, umiejętności osobiste i wiele więcej – sprawdź wszystkie szkolenia online dostępne w Infolia.pl
(Informacja promocyjna)

Praktyczna wiedza z różnych dziedzin dostępna w jednym miejscu

Infolia.pl została stworzona z myślą o dzieleniu się wiedzą online. To miejsce dla ludzi, którzy chcą rozwijać swój biznes, podnosić kompetencje zawodowe lub po prostu poszerzać swoje zainteresowania.

Uczestnicy szkoleń online dostępnych w Infolia.pl mogą uczyć się od najlepszych specjalistów w Polsce. Autorzy książek, prelegenci konferencji, doradcy największych przedsiębiorstw na rynku polskim oraz wielu firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Nauka mimochodem

Frajda to słowo klucz – nauka ma być nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością. Format szkoleń oraz ciekawe funkcjonalności Infolii sprawiają, że wiedzę będziesz zdobywał mimochodem. Nawet podczas 10-godzinnego szkolenia będziesz się świetnie bawił.

Jak to robimy? Na bieżąco kontrolujemy Twoją wiedzę, przeplatając każdy moduł ciekawymi ćwiczeniami. Dla uważnych przygotowaliśmy też mechanizm grywalizacji.

Słowem – odkrywamy szkolenia online na nowo.

Inspirujące szkolenia

Paweł Tkaczyk, Marek Stączek i Piotr Michalak stworzyli dziesiątki godzin wartościowych szkoleń.

Obecnie w ofercie Infolii znajdują się szkolenia online ze ścieżki biznesowej dotyczące tematyki: marketingu, social media, e-commerce, copywritingu oraz umiejętności osobistych. Jednocześnie cały czas pracujemy nad kolejnymi kursami. Chcemy, aby wachlarz szkoleń był szeroki, ciekawy i urozmaicony.

Podziel się swoją wiedzą

Kolejnym milowym krokiem będzie pełne otwarcie platformy – chcemy dać wszystkim możliwość tworzenia własnych, profesjonalnych szkoleń. Pragniemy stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł dzielić się swoją wiedzą, dostarczając wartościowych materiałów na wysokim poziomie.

Dla czytelników Marketingu przy Kawie przygotowaliśmy kod rabatowy ważny do 22.10.2013 r., uprawniający do 30-procentowej zniżki na dowolne szkolenie:

Kod rabatowy: MPK30

Sprawdź wszystkie nasze szkolenia: Infolia.pl

 
(Informacja promocyjna)

  • 2

14 października 2013