Nowa odsłona multimedialnego projektu promocyjnego miasta Krakowa – Hello Kraków
  • 0
  • 1
12.12.2022

Nowa odsłona multimedialnego projektu promocyjnego miasta Krakowa – Hello Kraków

„Żyjemy tym miastem dla Ciebie” – to hasło kampanii towarzyszącej programowi Hello Kraków. Celem jest nieszablonowa promocja miasta na platformie multimedialnej Play Kraków. Program jest produkowany przez miejską spółkę Kraków5020.

Programowi internetowemu towarzyszyć będzie kampania w mieście i internecie. Wezmą w niej udział dziennikarze i prowadzący znani do tej pory z wcześniejszej odsłony projektu Play Kraków News. Format Hello Kraków to rozwój projektu multimedialnego zapoczątkowanego przez platformę VoD Play Kraków. Instytucje kultury mogły tam publikować swoje produkcje podczas pandemii COVID-19.

Kiedy minęło zagrożenie epidemiczne, zespół wznowił prace nad projektem programu opowiadającego o mieście, promującego je oraz monitorującego życie miasta. Wybuch wojny w Ukrainie kolejny raz wymusił zmianę planów spółki. Wykorzystała ona zebrane zasoby i otworzyła Play Kraków News – redakcję internetową, która informowała o sytuacji w Krakowie – również uchodźców z Ukrainy. W międzyczasie zespół pracował nad formatem docelowym, czyli Hello Kraków.

Program będzie realizowany w studiu hybrydowym zlokalizowanym w Centrum Kongresowym ICE Kraków, którego operatorem jest Kraków5020. Program będą prowadzili Anna Hebda i Piotr Wojdyło oraz nowy duet prowadzących. Projektowi towarzyszą działania w social media: Facebook, Twitter, YouTube, Instagram i TikTok.

Premiera odbędzie się w poniedziałek 12 grudnia o godz. 18:00 na platformie Play Kraków.

  • 1
Nowa odsłona multimedialnego projektu Hello Kraków

Nowa odsłona multimedialnego projektu Hello Kraków

12 grudnia 2022

11 grudnia 2022