Nowa kampania PKO BP z Dawidem Kwiatkowskim- Marketing przy Kawie
Nowa odsłona kampanii PKO BP z Dawidem Kwiatkowskim
  • 2
  • 1
16.05.2024

Nowa odsłona kampanii PKO BP z Dawidem Kwiatkowskim

Trwa najnowsza odsłona kampanii „Twoje potrzeby na pierwszym planie”. Akcja spotów toczy się na koncercie Dawida Kwiatkowskiego.

W 30-sekundowej reklamie widzowie zobaczą, jak dopasować aplikację IKO do swoich potrzeb i korzystać z jej funkcji. 15-sekundowa pokazuje zalety płatności zbliżeniowych dokonywanych za pomocą aplikacji w smartfonie. Materiały w internecie informują natomiast o premii (200 zł) za otwarcie Konta Dziecka oraz zwrocie części wydatków (do 300 zł) przy założeniu Konta za Zero w PKO BP.

W spotach bank podkreśla zalety korzystania z aplikacji mobilnej i z płatności zbliżeniowych za pomocą telefonu lub zegarka.

– Najnowsza kampania to kontynuacja działań komunikacji marketingowej, która oparta jest na strategii banku. Zgodnie z nią potrzeby naszych klientów są motywacją do rozwoju produktów, upraszczania procesów i usprawniania obsługi. Wiemy, że dla naszych klientów ważne jest, aby sprawy finansowe załatwiać „przy okazji”. Niezależnie od miejsca czy chwili, w której będą mieli taką potrzebę.

Bank musi w sposób intuicyjny pomagać im w codziennym życiu Chcielibyśmy, aby klienci wiedzieli, że nie muszą zmieniać swoich przyzwyczajeń. W PKO Banku Polskim wygodnie skorzystają z narzędzi, które pomogą im realizować plany – podkreśla Marek Kozłowski, dyrektor Departamentu Marketingu w PKO Banku Polskim.

W internetowej odsłonie kampanii bank promuje korzyści z otwarcia Konta Dziecka oraz moneyback przy założeniu Konta za Zero.

Kampania reklamowa będzie prowadzona w telewizji i w internecie. Działania potrwają do 30 czerwca. Obecna edycja kampanii jest kolejnym etapem wdrażania nowej strategii marketingowej banku. PKO Bank Polski pokazuje w niej, że:

  • klient i jego potrzeby są w centrum zainteresowania,
  • bank jest narzędziem, które dostarcza mu rozwiązań do codziennego zarządzania pieniędzmi.
  • 1
Nowa odsłona kampanii PKO BP z Dawidem Kwiatkowskim

Nowa odsłona kampanii PKO BP z Dawidem Kwiatkowskim

16 maja 2024

15 maja 2024