Nowa kampania Salonów Agata z Tomaszem Pągowskim
  • 1
  • 1
22.08.2022

Nowa kampania Salonów Agata z Tomaszem Pągowskim

Kampania przebiega pod odświeżoną big idea: „W Salonach Agata dla każdego coś: polecają projektanci”. Głównymi bohaterkami są synowa i teściowa, czyli Małgorzata Socha i Ewa Kasprzyk. Dołącza do nich postać projektanta, którym jest ekspert designu i dyrektor kreatywny Tomasz Pągowski.

Salony Agata to miejsce dla tych osób, którzy urządzają swój dom czy mieszkanie, ale także szukają inspiracji. Właśnie ta potrzeba jest wyszczególniona w fabule nowych spotów.

– Tym razem zależało nam, aby w naszych reklamach dodać element eksperckości i doradztwa w urządzaniu mieszkania. Wprowadzamy do świata Salonów Agata realnego bohatera, który uzupełnia naszą komunikację o mocniejsze akcenty produktowe. Opowiada o asortymencie z perspektywy projektowania mieszkania i jego atrakcyjności. Doradza, jak najlepiej wybrać meble i dodatki, aby stworzyć przyjemną i ładną przestrzeń do mieszkania – wyjaśnia Michał Nadgrodkiewicz, dyrektor zarządzający PZL.

 

Kampania składa się z 30-sekundowych spotów wizerunkowych oraz wersji 15-sekundowych, które dotyczą promocji i okazji produktowych.

Za kreację kampanii odpowiada agencja PZL w ramach zespołu kreatywnego w składzie: Weronika Majchrzak, Małgorzata Grochala. Reżyseria: Kot Przybora. Producent: Magda Brauer. Accountem czuwającym nad całością jest Jakub Dąbrowski. Produkcją zajął się dom produkcyjny Film Republic, postprodukcją Coloroffon, a udźwiękowieniem Studio Halo.

  • 1
Kampania Salonów Agata z Tomaszem Pągowskim

Kampania Salonów Agata z Tomaszem Pągowskim

22 sierpnia 2022

21 sierpnia 2022

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
21.08.2022

IAB HowTo: Join the Game. Kolejna edycja konferencji o marketingu gamingowym już 14 września!

Jak metaverse zmienia podejście do obecności reklamodawców w digitalu? Jak wiele wspólnego mają użytkownicy metaverse z graczami? Jak wykorzystać te podobieństwa w działaniach marketingowych? Czy e-sport jest gotowy na sponsoring sportowy? Jak prowadzić działania ze streamerami i influencerami gamingowymi? O tym i wielu innych zagadnieniach opowiedzą najlepsi branżowi eksperci podczas konferencji IAB HowTo: Join the Game.