Nowa interpretacja w ramach projektu Lech Music Festiwale Inaczej. Kamp! mierzy się z klasykiem Molesty
  • 1
  • 17
10.08.2020

Nowa interpretacja w ramach projektu Lech Music Festiwale Inaczej. Kamp! mierzy się z klasykiem Molesty

Zespół Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement przygotowaną w ramach projektu Lech Music Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór z elektronicznym brzmieniem.

Przedostatni singiel promujący krążek „Albo Inaczej – Lech Music Festiwale Inaczej” to elektroniczna wersja utworu „Wiedziałem, że tak będzie” Molesty Ewenement w wykonaniu Kamp! Zespół postawił na pulsujące, taneczne brzmienia.

Singiel ma być odpowiedzią na brak festiwalowych wydarzeń i emocji, co roku przeżywanych wspólnie pod sceną. To również zachęta, aby w ostatnie ciepłe tygodnie roku celebrować festiwalowy sezon, choć nieco inaczej.

Kawałek Molesty Ewenement w wykonaniu Kamp! doczekał się także oficjalnego teledysku. Klip można obejrzeć w całości na stronie Lecha i YouTube Alkopoligamii. Utwór dostępny jest również na kanale Alkopoligamii i Spotify Albo Inaczej. Ostatni singiel Lech Music Festiwale Inaczej poznamy 17 sierpnia.

Lech Music Festiwale Inaczej ma być nowym sposobem na dostarczenie festiwalowych emocji w czasach bez festiwali. Projekt muzyczny realizowany jest wspólnie z wytwórnią Alkopoligamia, która realizuje koncept Albo Inaczej. Czerpie z polskich festiwali muzycznych, których sponsorem jest Lech Premium (Pol’and’Rock Festival, Polish Hip-Hop Festival i Fest Festival).

W aktywacji realizowanej przez markę Lech Premium (Kompania Piwowarska) bierze udział dziesięciu polskich artystów. Pięciu z nich wzięło na warsztat letnie klasyki polskiego hip-hopu, poddając je własnej interpretacji. Przeplatając zróżnicowane style muzyczne, niektórzy z wokalistów postawili na popowe i alternatywne aranżacje hiphopowych kawałków. Inni zaś sięgnęli do korzeni funku i rocka, aby dostarczyć słuchaczom muzycznych wrażeń.

Pięć nowych utworów publikowanych jest od 20 lipca w odstępie tygodniowym w kanale YouTube Alkopoligamii, Spotify Albo Inaczej i na www.lech.pl. O tym, kto został zaangażowany w projekt, słuchacze dowiadują się wraz z premierami singli i klipów wideo. Wszystkie interpretacje nagrane przez polskich artystów zostaną wydane w formie kolekcjonerskiej płyty winylowej. Można zamówić ją w sklepie Alkopoligamii jako preorder. Każdy kupiony krążek „Albo inaczej – Lech Music Festiwale Inaczej” to również wsparcie fundacji WOŚP.

Dodatkowo w ramach projektu Lech Music Festiwale Inaczej marka zorganizuje koncert. Szczegóły planowanej akcji zostaną podane wkrótce na stronie WWW marki piwa.

  • 17
Kamp!

Kamp! reinterpretuje utwór Molesty Ewenement

10 sierpnia 2020

7 sierpnia 2020