Nowa aktywacja Cydru Lubelskiego
  • 0
  • 1
14.07.2022

Nowa aktywacja Cydru Lubelskiego

Cydr Lubelski rozpoczął aktywację „Radość jest tam, gdzie jesteś ty, twoi przyjaciele”. Marka zaprasza fanów do zabawy zdjęciowej.

Na stronie CydrLubelski.pl/konkurs/ marka zachęca konsumentów do dzielenia się swoimi chwilami spędzonymi w towarzystwie bliskich oraz Cydru Lubelskiego. Nowa strategia kreatywna marki skupia się wokół doceniania prostych, małych rzeczy, z których składa się codzienność.

Spójny z tą strategią jest pomysł kreatywny aktywacji. Zakłada, że nieważne, gdzie jesteś: czy na spacerze w parku, czy w urokliwym miejscu na wczasach, czy jesteś sam, czy z bliskimi. Zawsze możesz delektować się tą swoją chwilą, a przy okazji uwiecznić ją na zdjęciu i wygrać nagrody.

Co tydzień do rozdania są zestawy Cydru Lubelskiego, co dwa tygodnie voucher na rower Plumbike. Nagrodą główną jest voucher 5000 zł na wyjazd ze Slowhop.pl.

Za pomysł, realizację i komunikację w digitalu oraz obsługę konkursu całościowo odpowiedzialna jest agencja H2O Creative. Media zaplanowała i kupiła Media Republic.

Aktywacja trwa do 4 lipca do 28 sierpnia. Zdjęcie konkursowe można dodać na stronie CydrLubelski.pl/konkurs/.

  • 1
Nowa aktywacja Cydru Lubelskiego

Nowa aktywacja Cydru Lubelskiego

 

 

14 lipca 2022

13 lipca 2022