Netflix uruchomił sklep z gadżetami z seriali
  • 0
  • 3
14.06.2021

Netflix uruchomił sklep z gadżetami z seriali

10 czerwca ruszył Netflix.shop. To miejsce, w którym można kupić gadżety i ubrania związane z produkcjami platformy.

Pojawią się tam limitowane ubrania i przedmioty inspirowane programami i samą marką. Wśród produktów, które zadebiutowały w czerwcu, znajdują się streetwearow ubrania i figurki nawiązujące do anime „Yasuke” i „Eden”. Ponadto odzież i artykuły dekoracyjne z limitowanej edycji inspirowane serialem „Lupin”, przygotowane we współpracy z Musée du Louvre.

Z okazji premiery sklepu Netflix zaprezentował również serię inspirowanych anime przedmiotów kolekcjonerskich. Przygotowała je grupa wschodzących projektantów: Nathalie Nguyen, Kristopher Kites i Jordan Bentley. Firma zapowiada, że wkrótce pojawią się kolekcje inspirowane „Wiedźminem” i „Stranger Things”, a także ubrania z logotypami od japońskiego domu mody Beams.

Te produkty z limitowanej edycji dołączą do asortymentu produktów, które Netflix udostępnił za pośrednictwem partnerów. Na przykład w Targecie można znaleźć gamę produktów z „Yasuke”.

Sklep będzie dostępny w pierwszej kolejności w Stanach Zjednoczonych. W nadchodzących miesiącach jego działalność rozszerzy się na inne kraje.

  • 3
sklep z gadżetami z seriali

Ruszył sklep z gadżetami z seriali Netfliksa

14 czerwca 2021