Murale Sport.pl z Kamilem Grosickim na ulicach Warszawy
  • 2
  • 2
13.06.2018

Murale Sport.pl z Kamilem Grosickim na ulicach Warszawy

Na ulicach Waryńskiego i Francuskiej w Warszawie pojawiły się murale z ambasadorem Sport.pl – piłkarzem reprezentacji Polski Kamilem Grosickim. To kolejna odsłona kampanii serwisu i jego aplikacji mobilnej.

Z okazji 30. urodzin Kamila Grosickiego marka przygotowała dla niego prezent – dwa murale przedstawiające charakterystyczną „cieszynkę” Turbo Grosika z bandami Sport.pl w tle.

Mural przy ul. Francuskiej na warszawskiej Saskiej Kępie sąsiaduje bezpośrednio ze Stadionem Narodowym. Kibice mieli okazję oglądać go już w drodze na mecz towarzyski Polski z Litwą.

Malowidła to część multimedialnej kampanii „Sport.pl to jest Twój live”. Działania prowadzone są w telewizji (Polsat, pakiet sportowy), radiu (Radio Tok FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, RMF FM), na nośnikach reklamy zewnętrznej (AMS, Screen Network), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej dodatki, „Logo”, „Playboy”, „CKM”, „Men’s Heath”), kinach ogólnopolskiej sieci Helios oraz w Internecie (działania w serwisach zewnętrznych, media społecznościowe).

Media w kampanii, która potrwa do końca czerwca, zaplanowało Blue 449.

  • 2

ul. Francuska

ul. Waryńskiego

13 czerwca 2018

12 czerwca 2018