Trzy murale z okazji 50. rocznicy powstania Levi’s Trucker Jacket
  • 0
  • 10
13.11.2017

Trzy murale z okazji 50. rocznicy powstania Levi’s Trucker Jacket

W samym sercu Warszawy na zlecenie marki Levi’s powstały trzy murale. Namalowano je z okazji 50. rocznicy stworzenia kurtki Trucker Jacket. Prace nawiązują do jej historii.

Każdy z murali Levi’s Trucker Jacket został przygotowany według indywidualnego projektu. Pierwszy z nich to zdjęcie z kampanii marki w nowoorleańskim klimacie. Ten znajduje się przy Dworcu Centralnym.

Kolejny został wyłoniony w konkursie zorganizowanym przez Levi’s Poland i Newonce. Do udziału zgłosili się graficy i rysownicy z całej Polski. Zwycięski projekt został wykonany przez Good Looking Studio na ścianie przy ul. Brackiej. Jego design odnosi się do kroju kurtki.

Mural przy ul. Jaworzyńskiej przygotował artysta Looney, czyli Marek Rybowski. We współpracy z nim powstał obraz inspirowany historią truckerki i ludźmi, którzy przez lata ją nosili. Od 8 listopada można go oglądać w okolicy Metra Politechnika.

Wszystkie murale pozostaną w przestrzeni miejskiej do 30 listopada.

  • 10

 

Piotr S.

5 miesięcy temu

Mam mieszane uczucia. Przy całej sympatii dla marki uważam, że tego typu murale niekoniecznie powinny powstawać w innych miastach niż amerykańskie.

 

13 listopada 2017