MMC Car Poland zmienia nazwę na Astara Poland i rozwija działalność
  • 0
  • 1
2.08.2022

MMC Car Poland zmienia nazwę na Astara Poland i rozwija działalność

Należąca do międzynarodowej grupy Astara firma MMC Car Poland od 26 lat pełni rolę generalnego dystrybutora samochodów, części zamiennych i akcesoriów Mitsubishi Motors w Polsce. Obecnie zmienia nazwę na Astara Poland. Nowa spółka planuje dynamiczny rozwój w polskim sektorze mobilności.

Jako nowa spółka Astara Poland jest częścią globalnej grupy Astara, wcześniej znanej jako Berge Automocion. Od 1996 r. firma jest generalnym dystrybutorem samochodów, części zamiennych i akcesoriów Mitsubishi Motors w Polsce. Ta funkcja nowej firmy pozostanie bez zmian.

W ramach nowej strategii rozwoju Astara Poland pracuje także nad rozszerzeniem skali działań. Wkrótce chce zaprezentować nowe marki, opierając się na własnym ekosystemie dystrybucji, łączności i mobilności. Jest to zgodne z planem strategicznym grupy Astara, skoncentrowanym na zmieniających się potrzebach klientów.

Prace te zbiegają się w czasie z procesem transformacji całej branży. Stanowią odpowiedź na wyzwania stawiane przez społeczeństwo, dotyczące osiągnięcia:

  • zrównoważonej mobilności,
  • lepszej cyfryzacji,
  • większej wydajności energetycznej.

Zaawansowana cyfryzacja działań ma przyspieszyć i ułatwić wszystkie etapy zakupu nowego samochodu bez wychodzenia z domu. Ma też pozwolić na rozwijanie nowych usług i doświadczeń związanych z posiadaniem i użytkowaniem pojazdów.

  • 1
MMC Car Poland zmienia nazwę na Astara Poland

MMC Car Poland zmienia nazwę na Astara Poland

 

2 sierpnia 2022

1 sierpnia 2022