Startuje Miesiąc E-Biznesu na eduweb.pl - Marketing przy Kawie
Startuje Miesiąc E-Biznesu na eduweb.pl
  • 1
  • 0
25.06.2018 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Startuje Miesiąc E-Biznesu na eduweb.pl

Jeszcze nigdy nie było tak dobrego czasu na tworzenie i rozwój własnego biznesu w sieci. Chcesz dołączyć do grona internetowych przedsiębiorców i szukasz sprawdzonych materiałów, które pomogą Ci w rozwoju i prowadzeniu Twojego biznesu? Zobacz unikalną serię kursów wideo od autorów, których projekty w sieci zarobiły już miliony!

Na eduweb.pl właśnie startuje Miesiąc E-Biznesu, w ramach którego znajdziesz sześć obszernych kursów wideo, przeznaczonych dla internetowych przedsiębiorców. Wśród prowadzących m.in. Grzegorz Róg, Paweł Tkaczyk,  Magdalena Miernik.

Kursy poprowadzą Cię krok po kroku przez każdy etap rozwoju dochodowego start-upu czy side projektu. Pobierzesz również darmową checklistę z kompletną listą zadań oraz zasobów, które pomogą Ci uruchomić internetowy projekt.

Zobacz trailer jednego z kursów, w którym Grzegorz Róg, autor artykułu „Jak uruchomiłem Startup UI/UX, który zarobił $9.000 w pierwsze dwa miesiące?” opowiada o tym, co znajdziesz w jego kursie:

Dodatkowo w ramach Miesiąca E-Biznesu możesz skorzystać z szeregu atrakcyjnych ofert partnerskich.

Sprawdź, co będzie się działo:

  1. Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci – Premiera 25.06!
  2. Kurs SEO
  3. Kurs Google Analytics
  4. Kurs RODO w Marketingu i Sprzedaży
  5. Kurs Budowanie Marki – prowadzi Paweł Tkaczyk
  6. Kurs Marketing Produktów – prowadzi Paweł Tkaczyk

Darmową checklistę i kursy wideo w atrakcyjnych pakietach, dostosowanych do Twoich potrzeb, znajdziesz na: startupwsieci.eduweb.pl

UWAGA! Wyłącznie dla czytelników marketingprzykawie.pl serwis eduweb.pl przygotował specjalną zniżkę na Kursy w ramach miesiąca E-Biznesu. W zależności od wybranego pakietu otrzymasz rabat 10% na produkty Starter lub Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci. Cena całego pakietu jest natomiast automatycznie obniżona o 15%!

Jak uzyskać rabat?

Podczas zakupu na eduweb.pl, w polu „Chcę zrealizować Kartę Podarunkową” podaj kod: MARKETINGPRZYKAWIE. Cena zostanie automatycznie obniżona 🙂 Ważne! Zniżka jest ważna tylko do 9 lipca!

Janusz Kamiński

6 lat temu

Ciekawy temat. ;)

25 czerwca 2018