McDonald’s sypał śniegiem z drona na mieszkańców Szczecina. To akcja „Lepsza strona zimy”
  • 1
  • 1
25.12.2020

McDonald’s sypał śniegiem z drona na mieszkańców Szczecina. To akcja „Lepsza strona zimy”

McDonald’s zaskoczył mieszkańców Szczecina, którzy złożyli zamówienie na Burgery Drwala z dostawą do domu. Oprócz burgera przed drzwiami zastali iście zimową aurę. Wszystko w ramach akcji „Lepsza strona zimy”, którą sieć przygotowała dla swoich klientów.

Burger Drwala wraca do oferty McDonald’s na przełomie listopada i grudnia. O śnieg w tym czasie trudno, szczególnie w Szczecinie – mieście, które statystycznie najrzadziej ma powody do wyprowadzania pługów na drogi. Bez śniegu trudno jednak o magiczny, zimowy klimat. Wobec tego w tym roku to McDonald’s sypał śniegiem. Dostarczał klientom zamówienia w zestawie z białym puchem. Podążające za dostawcami drony rozsiewały go podczas dostarczania zamówienia, dając namiastkę zimy.

To nie pierwszy raz, kiedy McDonald’s przywołuje śnieżną aurę w Polsce. W zeszłym roku marka przygotowała w Gdańsku wielką zjeżdżalnię. Z kolei dwa lata temu mieszkańcy Lublina mogli odwiedzić lokal sieci zamknięty w śnieżnej kuli. Wszystkie te akcje towarzyszyły powrotom Burgerów Drwala do menu.

Akcję realizowaną przez McDonald’s podsumowuje wideo przygotowane przez agencję DDB we współpracy z Rio de Post oraz Juice Sound. Zakupem mediów zajął się OMD Poland, zaś komunikację PR realizuje 24/7Communications.

  • 1
McDonald’s sypał śniegiem z drona

McDonald’s sypał śniegiem z drona

S.

4 dni temu

Mądre to, słuszne i zbawienne.

25 grudnia 2020