Marka kawy De Koffiejongens prosi mężczyzn, by płacili o 14% więcej za kawę
 • 0
 • 1
22.10.2021

Marka kawy De Koffiejongens prosi mężczyzn, by płacili o 14% więcej za kawę

W Holandii średnie godzinowe zarobki brutto kobiet są o 14% niższe niż mężczyzn. Marka De Koffiejongens zdecydowała więc, że przy zamawianiu jej biodegradowalnych kapsułek kawy mężczyźni powinni zapłacić o tyle więcej.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

53983 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

Ghana

2 lata temu

To jest właśnie feminizm - niszczmy mężczyzn w sądach rodzinnych, odbierając im mienie i dzieci, oskarżamy fałszywie mężczyzn o gwałt, dążmy do posiadania większej ilości przywilei niż oni.

Tego chcą kobiety dzisiaj. Absolutna większość, podświadomie. Większość kobiet wpoiła feminizm z mlekiem społeczeństwa (i matki). Żyją w zgodzie z mottem ,,co ty masz (mężczyzno) jest NASZE, co ja mam jest MOJE". Nie mają pojęcia, że to co robią tworzy daleko idące konsekwencje - które uderzają W TEJ CHWILI w nie same (bo brakuje mężczyzn do ślubu chociażby ...kobiety są zwyczajnie okropne dzisiaj )

Wiecie jaka jest prawda ? Kobiety są mniej ambitne i bardziej leniwe od mężczyzn. I to potwierdzili nawet naukowcy na podstawie ankiet, przeróżnych badań.
Kiedy dochodzi do tak oczywistych sytuacji jak np statystyczny facet zarabia więcej niż stat kobieta, albo jest więcej męskich prezesów od kobiecych, to różowe sięgają po kartę ,,równouprawnienia" - krzyczą, że jesteśmy MIZOGINAMI, że PATRIARCHAT JE CIEMIĘŻY że one CIERPIĄ.

NIE! W tej sytuacji jeżeli kobiety zarabiają mniej, nie ma, że się nie podoba. Kobietom należy się to NA CO ZAPRACOWAŁY. Nie będzie żadnego atakowania mężczyzn i wzrostu cen kosztem nas. Obie płcie są ze sobą ściśle związane - jeżeli kobiety atakują mężczyzn, one też będą cierpiały.

Więc widzicie - to jest ta cała kłamliwa równość o której chodzi kobietom w Polsce, na zachodzie Europy i gdziekolwiek indziej gdzie rak feministyczny spaprał dziewczynom umysły.
Albo się ogarną ze swoim nastawieniem do nas albo będzie jeszcze więcej samotnych kobiet albo matek po 30stce którym jedyne co pozostało to chodzić na marsze, korzystać z pomocy socjalnej i wychowywać dzieci samemu... Albo koty już do końca życia jeżeli przekroczy 30stke (bo faceci wolą młodsze)

Rozwiń komentarze

22 października 2021

 • 1
 • 3
 • 0
 • 0
 • 7
22.10.2021

Warszawska Syrenka wzięła wolne i poszła zbadać piersi w kampanii „Dzień na U”

Ruszyła trzecia odsłona kampanii „Dzień na U”, zainicjowanej w 2019 r. przez Fundację Rak’n’Roll Wygraj Życie! w partnerstwie z Avon Kontra Rak Piersi. Po raz kolejny zachęca Polki do regularnych badań USG i przypomina, że ten dzień powinien być stałym punktem w ich kalendarzu. W tym roku w akcji wzięła udział także warszawska Syrenka, o czym opowiada film promujący kampanię. W spocie wystąpili: Aleksandra Hamkało, Borys Szyc, Jessica Mercedes, Kuba Karaś i Daria Zawiałow.

21 października 2021

 • 1
 • 1
 • 0
 • 0
 • 7
21.10.2021

„Wysoki sądzie, zobacz mnie” – Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę upomina się o przestrzeganie praw dzieci pokrzywdzonych przestępstwem

Prawo w Polsce zapewnia szczególną ochronę dzieci w sytuacjach, gdy są przesłuchiwane w sądzie. Przepisy często są jednak stosowane bez należytej troski o dobro dziecka albo nie są stosowane wcale. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę rozpoczyna więc kampanię „Wysoki sądzie, zobacz mnie” skierowaną do reprezentantów zawodów prawnych. To właśnie oni, stosując obowiązujące przepisy, mogą pomóc dzieciom przejść przez stresujące sytuacje w bezpieczny sposób, z zachowaniem poczucia godności i podmiotowości.