Marcin Dorociński polskim ambasadorem marki Kinley
  • 4
  • 2
19.07.2021

Marcin Dorociński polskim ambasadorem marki Kinley

Współpracę z marką Kinley (The Coca-Cola Company) rozpoczął Marcin Dorociński. W ramach kampanii reklamowej pod hasłem „Smak, do którego dorastasz” ambasador celebruje momenty, w których może się zrelaksować.

Chcąc zachęcić konsumentów do tego, aby sięgnęli po tonik, marka przygotowała nową kampanię reklamową z udziałem Marcina Dorocińskiego. Polski aktor, znany z takich produkcji filmowych i serialowych jak „Pitbull”, „Róża” oraz „Gambit królowej”, przez najbliższy czas będzie wspierał markę w działaniach promocyjnych jako jej ambasador. Wystąpi m.in. w spotach reklamowych.

W ramach kampanii przygotowano 4 etiudy wideo z różnymi wariantami smaków Kinleya. W każdej z nich Marcin Dorociński celebruje momenty, w których może się zrelaksować, nie przejmując się oczekiwaniami, jakie niesie życie. W serii krótkich spotów polska gwiazda m.in. przekonuje konsumentów, że od gromkich oklasków lepsze jest tylko uznanie bliskich przyjaciół, a od zwycięstwa – świadomość, że nie zawsze trzeba wygrywać.

W ramach internetowej kampanii reklamowej zaplanowano również aktywności na YouTube, w innych serwisach społecznościowych oraz reklamę display. Dodatkowo Kinley we wszystkich wariantach otrzyma wsparcie sprzedażowe w sklepach na terenie całej Polski.

Autorką koncepcji kreatywnej kampanii i scenariuszy spotów jest Magdalena Piasecka, senior copywriter z agencji LiquidThread. Za produkcję spotów oraz przygotowanie i wyprodukowanie sesji zdjęciowej odpowiada studio produkcyjne Prodigious. Reżyserię serii etiud powierzono Jakubowi Michalczukowi, autorem zdjęć jest Michał Englert, a sesji zdjęciowej – Szymon Szcześniak.

Działania w kanale online, w tym w mediach społecznościowych prowadzi agencja LiquidThread. Media planuje i kupuje dom mediowy Mediacom. Komunikację PR prowadzi agencja 24/7Communication.

  • 2
Marcin Dorociński polskim ambasadorem marki Kinley

Marcin Dorociński polskim ambasadorem marki Kinley

Marcin Dorociński polskim ambasadorem marki Kinley

19 lipca 2021