Mall by Allegro – odświeżenie logo i podkreślenie integracji spółek
  • 0
  • 3
2.10.2022

Mall by Allegro – odświeżenie logo i podkreślenie integracji spółek

Po kwietniowym połączeniu spółek Allegro i Mall ta druga we wszystkich swoich kanałach wprowadza ujednolicone logo. Zaktualizowana identyfikacja została wprowadzona w Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Ujednolicone logo ma wzmocnić rozpoznawalność firm i budować ich pozycję jako czołowej grupy e-commerce w regionie.

Odświeżone logo Mall by Allegro nawiązuje do silnej pozycji firm na poszczególnych rynkach. Ma za zadanie informować o wspólnym celu grupy. Jest nim dostarczanie możliwie najlepszych rozwiązań w zakresie e-commerce 70 mln konsumentów w regionie. Połączenie spółek zakończyło się w kwietniu. Dzięki niemu grupa może integrować rozwiązania technologiczne i usługi Allegro z wiedzą Mall o lokalnych rynkach i doświadczeniem w zakresie dostaw w regionie.

Z radością wprowadzamy na nasze strony odświeżoną identyfikację wizualną. Znakomicie przedstawia ona cel, który podzielamy jako grupa. Chcemy być najchętniej wybieranym miejscem zakupów online – nie tylko z perspektywy lokalnego rynku, ale i całego regionu. Zmiana pokazuje naszą ambicję, by wspólnie budować platformę, która zapewni lokalnym sprzedającym sprzyjające warunki do rozwoju ich biznesu, a naszym konsumentom da dostęp do lepszej selekcji produktów i usług – mówi Jakub Střeštík, managing director w Mall.

Allegro sfinalizowało przejęcie Mall i We|Do w kwietniu tego roku

Grupa prowadzi działalność w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Słowenii i Chorwacji. Dostarcza rozwiązania z obszaru e-commerce tysiącom małych i średnich firm z regionu oraz uznanym międzynarodowym markom. Sukcesywna unifikacja platform zaczyna się od wspólnej identyfikacji wizualnej. Klienci Mall mają natomiast stopniowo uzyskiwać dostęp do:

  • szerszej oferty produktów od międzynarodowych sprzedawców;
  • wygodnych rozwiązań w zakresie dostaw.
  • 3
Mall by Allegro cz

Ujednolicenie logo po przejęciu Mall przez Allegro

Mall by Allegro cz
Mall by Allegro cz

2 października 2022

1 października 2022

30 września 2022