Małgorzata Socha w kampanii marki Emolium
  • 0
  • 0
18.05.2017

Małgorzata Socha w kampanii marki Emolium

W kampanii marki dermokosmetyków Emolium „Wspieramy Was od 1. dnia” uczestniczy Małgorzata Socha. W ramach akcji przygotowano szereg działań dla obecnych i przyszłych rodziców.

Głównym wątkiem kampanii jest uwrażliwianie opinii publicznej na kwestie dotyczące rodzicielstwa. Działania dążą też do tego, by w miejsce krytyki pojawiło się zrozumienie dla rodziców i wsparcie ich w codziennych sytuacjach, od pierwszych momentów życia dziecka.

W kampanię zaangażowali się eksperci z różnych środowisk, m.in. prof. Beata Pięta, prezes Polskiego Towarzystwa Położnych, które patronatem objęło kampanię, dr Aleksandra Piotrowska, psycholog dziecięcy, dr Anna Garbień, pediatra oraz dr Agata Grabowska, socjolog.

Małgorzata Socha

Na fan page’u marki realizowane są aktywności inspirujące społeczność do dzielenia się wiedzą na temat rodzicielstwa. W drugiej połowie maja rusza konkurs, w którym nagrodą jest wspólny lunch z Małgorzatą Sochą.

Na profilu dostępne będą też e-kartki przygotowane przez Magdalenę Danaj, ilustratorkę i graficzkę, autorkę „Porysunków”. Rodzice mogą przesyłać je znajomym matkom i ojcom, aby poprzez żart oswajać tematy związane z rodzicielstwem.

Udostępniono także materiały przygotowane przez ekspertów. Dotyczą one m.in. zmian w polskich rodzinach i w podejściu do rodzicielstwa na przestrzeni ostatnich lat. Są to również informacje o tym, jak budować więź z dzieckiem m.in. poprzez pielęgnację od pierwszego dnia życia.

Inicjatorem kampanii jest marka Emolium. Działania komunikacyjne zostały opracowane i są realizowane we współpracy z agencją Flywheel PR.

***
Małgorzatę Sochę można obecnie oglądać także w spotach sieci sklepów z meblami i wyposażeniem:

  • 3

18 maja 2017

Reklama
Reklama