Maffashion zaprojektowała kolekcję dla AliExpress
  • 0
  • 2
28.08.2019

Maffashion zaprojektowała kolekcję dla AliExpress

Popularna blogerka Julia Kuczyńska znana jako Maffashion przygotowała minikolekcję dla chińskiego serwisu AliExpress. Ubrania zaprezentowane zostaną 3 września podczas Flesz Fashion Night.

Blogerka poinformowała fanów o przygotowaniu kolekcji na swoim instagramowym koncie. Pod postem ogłosiła też konkurs, w ramach którego można było wygrać trzy podwójne zaproszenia na pokaz. Aby je zdobyć, należało w komentarzu odpowiedzieć na pytanie: „co najbardziej lubicie w modzie?”.

https://www.instagram.com/p/B1owtGLCT2d/

Dodatkowo osoby, które podczas zakupów w na chińskiej platformie wpiszą kod „Maffashion”, mogą liczyć na zniżki. Promocja obowiązuje do 30 września i jest częścią „Tygodnia znanych marek”. To coroczna akcja organizowana przez AliExpress.

Kampanię na polskim rynku zapowiadał też Wang Mingqiang, dyrektor generalny AliExpress w wywiadzie dla serwisu Cyfrowa.rp.pl. Mówił wówczas, że Maffashion będzie ambasadorką marki na tegorocznym Flesz Fashion Night. Jak podkreśla, platforma chce bardziej kojarzyć się z modą. Dlatego stawia na blogerkę znaną osobom interesującym się właśnie tym tematem.

  • 2

Maffashion stworzyła stroje dla AliExpress

Andersen

3 tygodnie temu

Nie od dziś przecież wiadomo, że Aliexpress to potentat modowy.
Ubiera się tam cała śmietanka...

ah, wait...!

27 sierpnia 2019