Maciej Stuhr w kampanii reklamowej Erli.pl
  • 1
  • 2
8.04.2021

Maciej Stuhr w kampanii reklamowej Erli.pl

„Cała przyjemność na naszej stronie” – to hasło pierwszej kampanii marketingowej Erli.pl, nowego marketplace’u na polskim rynku e-handlu. Ambasadorem działań został aktor Maciej Stuhr.

Konsumenci będą mieli okazję bliżej poznać Erli i jego ofertę dzięki pięciu spotom – jednemu 30- i czterem 15-sekundowym. W każdym z nich w humorystyczny, ale również informacyjny sposób Maciej Stuhr przybliża przykładowe produkty i podkreśla najważniejsze cechy platformy, w tym program lojalnościowy. Każda wydana złotówka na Erli to jeden punkt kumulowany w programie. Dzięki temu użytkownicy mogą skorzystać z darmowego pobytu w ośrodkach Holiday Park & Resort nad polskim morzem.

Pierwsze reklamy pojawiły się w kanałach telewizyjnych 7 kwietnia. Kampania online ruszy 12 kwietnia. Pierwszy etap potrwa do czerwca 2021 r.

Kampania to część planu rozwoju platformy zakupowej Erli.pl. Nad jej realizacją czuwa agencja Freundschaft. Obsługą mediową zajmuje się Spark Foundry (strategiczne planowanie oraz zakup czasu w telewizji oraz Internecie).

  • 2
Maciej Stuhr ambasadorem Erli.pl

Maciej Stuhr ambasadorem Erli.pl

Maciej Stuhr ambasadorem Erli.pl

8 kwietnia 2021

7 kwietnia 2021