- 1
- 2
Maciej Musiał i Radosław Kotarski na nartach w spocie Banku Millennium
Bank Millennium w reklamie telewizyjnej pokazuje grupę przyjaciół na stoku. Maciej Musiał i Radosław Kotarski zachęcają do otwarcia na selfie konta Millennium 360° oraz zostania profesjonalistą w oszczędzaniu.
Spot Banku Millennium promuje Konto Oszczędnościowe Profit oraz konto osobiste Millennium 360°. Oba produkty w ramach aktualnych promocji oferują korzyści.
Reklama przenosi widzów w zimowy klimat. Wysokie, ośnieżone góry, kolejka gondolowa, snowboardowe szaleństwo na śniegu. Na ekranie obserwujemy grupę przyjaciół, którzy dają popis swoich sportowych umiejętności.
„Patrz, zupełnie jak pro. Dla mnie pełna profeska. Fajnie jest być pro nie tylko na stoku. W oszczędzaniu też. To proste. Zyskaj nawet 5% w skali roku” – namawiają Radosław Kotarski i Maciej Musiał.
Jak skorzystać z promocji?
- Konto Oszczędnościowe Profit – promocyjne oprocentowanie do 5% w skali roku dla nowych środków do 200 000 zł przez 91 dni. Należy otworzyć je z kontem Millennium 360° i spełnić warunki oferty. Promocja trwa do 4 marca 2026 r.
- Millennium 360° – po spełnieniu warunków można zyskać do 700 zł premii. Jednym z warunków jest otwarcie rachunku online (selfie lub mObywatel). Oferta obowiązuje dla pierwszych 120 tys. rachunków i trwa do 31 marca 2026 r.
Reklamę telewizyjną będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale marki na YouTube. Kampania będzie prowadzona także w internecie. Kreację kampanii telewizyjnej przygotowała agencja Change Serviceplan. Media zakupił dom mediowy Starcom.


