Łukasz Gikiewicz ambasadorem LV Bet
  • 0
  • 1
11.05.2022

Łukasz Gikiewicz ambasadorem LV Bet

LV Bet Zakłady Bukmacherskie ogłosiły, że Łukasz Gikiewicz dołączył do zespołu jako ambasador marki. Mistrz Polski ze Śląskiem Wrocław z 2012 r. będzie współpracował z bukmacherem w zakresie tworzenia treści sportowych publikowanych w mediach społecznościowych czy na YouTube.

Łukasz Gikiewicz urodził się w Olsztynie i to właśnie na Warmii stawiał pierwsze piłkarskie kroki, reprezentując barwy m.in. Stomilu Olsztyn i Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Seniorską karierę rozpoczynał w Olimpii Elbląg. Później grał także w Wigrach Suwałki czy ŁKS Łódź. W 2010 r. trafił do Śląska Wrocław, z którym w 2012 r. zdobył mistrzostwo Polski.

Rok później wyjechał z kraju i rozpoczął zagraniczną karierę. Występował m.in. na Cyprze (Omonia Nikozja, AEL Limassol), w Bułgarii (Lewski Sofia) i w Rumunii (FCSB). Grał także poza Europą – w Arabii Saudyjskiej (Al-Wehda Club Mekka, Al-Batin FC, Hajer Club), Tajlandii (Ratchaburi FC, BEC Tero Sasana) czy Jordanii (Al-Faisaly Amman). W tym ostatnim klubie wywalczył mistrzostwo, puchar i superpuchar kraju. Został też królem strzelców jordańskiej Premier League. Ostatnio reprezentował barwy indyjskiego klubu Chennaiyin FC.

W maju 2022 r. Łukasz Gikiewicz został ambasadorem LV Bet. Współpraca będzie się opierać na tworzeniu materiałów sportowych publikowanych na profilach społecznościowych bukmachera i samego piłkarza oraz w serwisie YouTube. W drugiej połowie roku prowadzone będą także bardziej nieszablonowe działania związane z najważniejszymi wydarzeniami piłkarskimi, jakie będą miały miejsce w nadchodzących miesiącach. Ponadto jako ekspert Gikiewicz będzie dzielił się spostrzeżeniami i wnioskami z klientami LV Bet. Fani mogą się spodziewać akcji aktywacyjnych i konkursów z nagrodami. Współpraca potrwa co najmniej do końca kwietnia 2023 r.

  • 1
Łukasz Gikiewicz został ambasadorem bukmachera LV Bet

Łukasz Gikiewicz został ambasadorem bukmachera LV Bet

11 maja 2022