Lukas Podolski w kampanii Pyszne.pl na UEFA Euro 2020
  • 1
  • 2
14.05.2021

Lukas Podolski w kampanii Pyszne.pl na UEFA Euro 2020

Lukas Podolski – piłkarz polskiego pochodzenia znany z występów w reprezentacji Niemiec, 1. FC Köln, Arsenal F.C. i Bayern Monachium wystąpił w kampanii Pyszne.pl z okazji Euro 2020. Wziął udział w spocie telewizyjnym, promocji w mediach społecznościowych oraz akcji outdoorowej, które inaugurują partnerstwo marki z Euro 2020.

W pozostałych krajach Europy Just Eat Takeaway.com, którego częścią jest Pyszne.pl, będzie współpracować również z innymi piłkarskimi legendami, takimi jak Fernando Torres, Gianluigi Buffon i Virgil van Dijk.

Urodzony na Śląsku Lukas Podolski przez prawie dekadę był jednym z najlepszych niemieckich napastników. Ponadto został uznany za najlepszego młodego zawodnika na mistrzostwach świata w Niemczech w 2006 r. Grał w 1. FC Koeln, FC Bayern Monachium i FC Arsenal, a obecnie należy do drużyny Antalyaspor.

W 2013 r. zdobył najszybszą bramkę w historii reprezentacji Niemiec – potrzebował na to 9 sekund. Z 49 bramkami na koncie jest też trzecim najlepszym strzelcem w historii Niemiec.

Pyszne.pl jest także partnerem 11 innych rozgrywek UEFA, w tym Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz wszystkich turniejów kobiecych.

  • 2
Lukas Podolski w kampanii Pyszne.pl

Lukas Podolski w kampanii Pyszne.pl

Lukas Podolski w kampanii Pyszne.pl

14 maja 2021

13 maja 2021