LTTM rozpoczyna działalność w Grecji
  • 0
  • 2
22.03.2021

LTTM rozpoczyna działalność w Grecji

Polska grupa LTTM wyspecjalizowana w influencer marketingu rozszerza działalność w Europie. Otworzyła biuro w Salonikach. Na greckim rynku współpracuje już bezpośrednio z 30 twórcami o łącznej liczbie ponad 6 mln subskrybentów.

Wśród twórców, z którymi LTTM (LifeTube, TalentMedia, Gameset) współpracuje w Grecji, znaleźli się jedni z najpopularniejszych youtuberów regionu: PanosDent, Gianuba22 czy Alekkun. Za kwestie operacyjne i międzynarodowy rozwój spółki odpowiedzialna jest Lidija Vukić, która wcześniej uczestniczyła także w rozwoju LTTM na rynkach bułgarskim i rumuńskim. Związana z agencją TalentMedia od początku jej istnienia. Aktualnie obejmuje stanowisko managing partner w grupie LTTM.

Grecja nie jest ogromnym rynkiem (YouTube ogląda tu średnio 7,5 mln użytkowników miesięcznie), ale za to bardzo rozwiniętym pod kątem influencer marketingu. Dlatego po udanej ekspansji w Rumunii i Bułgarii, gdzie zdobyliśmy już pozycję lidera, postanowiliśmy rozszerzyć działalność właśnie o ten rynek. Dzięki temu na bazie naszego know-how i doświadczenia możemy nie tylko realizować kampanie dla lokalnych klientów z Grecji, ale i dla obecnych klientów z innych rynków, w tym z Polski, którzy chcą docierać do konsumentów w całym regionie CEE – mówi Lidija Vukić, managing partner grupy LTTM.

Oprócz lokalnych twórców LTTM na swoim pokładzie ma specjalistów, którzy znają grecki rynek i jego specyfikę. W ofercie dla tamtejszych twórców i klientów znajduje się pełen zakres działań grupy: przygotowanie i realizacja strategii influencer marketingowych, budowa kanałów marek na YouTubie i TikToku, tworzenie programów ambasadorskich czy kampanie wideomarketingowe. Usługi obejmują współpracę z youtuberami, twórcami TikToka, Instagrama, Twitcha i Facebooka.

LTTM zamierza powtórzyć w Grecji sukces z bułgarskiego rynku, gdzie prowadzi aktualnie prawie 40% wszystkich kampanii realizowanych z influencerami i współpracuje z ponad 80% profesjonalnych twórców wideo. Jest też jedyną lokalną siecią zrzeszającą bułgarskich tiktokerów oraz jako jedyna agencja prowadzi na tej platformie kanały marek. W lokalnym portfolio klientów znaleźli się m.in. Avon, Galerie Handlowe Serdika czy Storytel, dla którego w marcu został uruchomiony kanał marki na YouTube.

  • 2
greccy twórcy w LTTM

Greccy twórcy w LTTM

Lidija Vukić

22 marca 2021

  • 0
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0
22.03.2021

Grupa Żywiec i Żywiec Zdrój tworzą koalicję „Dbamy o wodę”, by razem chronić zasoby wodne Żywiecczyzny

Grupa Żywiec i Żywiec Zdrój powołały koalicję na rzecz retencji „Dbamy o wodę”. Chcą poprzez edukację i współpracę z podmiotami prywatnymi i publicznymi aktywizować do działania na rzecz ochrony zasobów wodnych Żywiecczyzny. Symboliczną inauguracją projektu było podpisanie przez firmy wspólnego manifestu, w którym podkreślają znaczenie wody dla regionu i zapraszają do wspólnych działań na rzecz retencji.

19 marca 2021