Łomża ponownie wybrała MediaCom
  • 0
  • 1
28.05.2021

Łomża ponownie wybrała MediaCom

MediaCom Warszawa obronił budżet Łomży (Van Pur). W przetargu na obsługę mediową marki agencja pokonała dwóch konkurentów. Współpraca obejmuje m.in. wsparcie strategiczne oraz planowanie i zakup mediów.

Na początku 2021 r. wraz z wprowadzeniem nowej komunikacji marki Łomża Van Pur zdecydował się na zrealizowanie przetargu, do którego zostały zaproszone trzy agencje. W drodze postępowania przetargowego ponownie wybrano do współpracy MediaCom.

Zdecydowaliśmy się na kontynuację współpracy z agencją MediaCom nie tylko ze względu na najbardziej efektywną kampanię zaproponowaną w ramach budżetu, ale również ze względu na niezwykle merytoryczne podejście do rekomendacji – uzasadnia wybór Paulina Grodzińska, dyrektor marketingu grupy Van Pur.

Agencja współpracuje z Van Pur i marką Łomża od wielu lat w zakresie strategii oraz planowania i zakupu mediów. Od 2020 r. również w obszarze gier oraz e-sportu. Agencja wspiera też realizowane przez Łomżę akcje specjalne, jak projekt „Swoją drogą” (2019) – dwumiesięczny cykl filmów dokumentalnych emitowanych na portalu Onet w partnerstwie z marką.

W drugim tygodniu maja wystartowała nowa kampania Łomży – „W swoim tempie”. Poprzedzona jest wprowadzeniem na rynek nowej szaty graficznej opakowań podkreślającej regionalny charakter piwa i tradycję jego warzenia. Ambasadorem kampanii został Adam Woronowicz. Za zakup mediów do kampanii odpowiada MediaCom.

  • 1
Łomża ponownie wybrała MediaCom

Łomża ponownie wybrała MediaCom

28 maja 2021

27 maja 2021

  • 0
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
27.05.2021

Laureaci konkursu Dobroczyńca Roku 2021 nagrodzeni

Dziesięć firm i fundacji korporacyjnych otrzymało w tym roku tytuł Dobroczyńca Roku. Nagrodzone zostały m.in. za działania na rzecz zdrowia, ekologii, edukacji i pomoc społeczną we współpracy z organizacjami pozarządowymi. Nagrody za działania przeciw skutkom pandemii, w kategorii specjalnej, otrzymały Allegro.pl, Studio K2 Krzysztof Rauhut oraz koalicja firm #PomagamySzpitalom. Statuetki zostaną wręczone 27 maja w Teatrze Capitol w Warszawie.