List zarządu PSPR – zdefiniowanie roli organizacji oraz wartości członkostwa
  • 0
  • 0
25.04.2019

List zarządu PSPR – zdefiniowanie roli organizacji oraz wartości członkostwa

Po dwóch miesiącach prac nowy zarząd Polskiego Stowarzyszenia Public Relations wystosował list skierowany zarówno do członków, jak i całego środowiska. Jest to syntetyczne ujęcie wizji wypracowanej wspólnie w pięcioosobowym gronie władz organizacji. Obejmuje opis branżowej roli PSPR oraz nadrzędnych celów, które zarząd stawia sobie w kadencji 2019–2021.

Polskie Stowarzyszenie Public Relations obchodzi 25-lecie istnienia. W związku z tym rodzą się naturalne pytania o jego dalszą ewolucję – podkreślają autorzy. List przybliża ponadto koncepcję budowania katalogu korzyści merytorycznych, służących indywidualnemu rozwojowi, jakie wynikają z członkostwa w stowarzyszeniu. Precyzuje także sens zrzeszania się w ramach tej organizacji, pojmowany jako działanie wzmacniające polską branżę PR.

List będzie miał kontynuację w postaci opublikowanego planu konkretnych inicjatyw, projektów czy zmian generalnych w funkcjonowaniu stowarzyszenia. Jednocześnie zarząd PSPR zaprasza członków do pogłębiania współpracy, a wszystkich przedstawicieli środowiska do dołączenia do grona specjalistów tworzących polski PR.

Z treścią listu otwartego można zapoznać się na stronie www.polskipr.pl.

25 kwietnia 2019