Linie lotnicze Delta wysłały prezent trzyletniej dziewczynce, której imię stało się nazwą nowego wariantu koronawirusa
  • 0
  • 1
16.08.2021

Linie lotnicze Delta wysłały prezent trzyletniej dziewczynce, której imię stało się nazwą nowego wariantu koronawirusa

Matka dziewczynki jest badaczką kosmosu i influencerką. Kilka dni temu ubolewała w mediach społecznościowych, że nowy wariant koronwairusa nazywa się tak samo, jak jej trzyletnia córka Delta. Linie lotnicze postanowiły wykorzystać okazję i wysłały dziewczynce prezent.

Kellie Gerardi pracuje w Virgin Galactic, jest jest też influencerką popularną w mediach społecznościowych. Na TikToku ma 530 tys. fanów, na Instagramie 145 tys. obserwujących, na Twitterze 16 tys.

Kilka dni temu opublikowała post, w którym nawołuje, by nie nazywać nowego wariantu wirusa Deltą i przejść do kolejnej litery w tej przeklętej wyliczance. Podpisała się jako „mama bardzo słodkiej Delty, która kiedyś myślała, że identyczna nazwa linii lotniczej będzie najbardziej irytującym żartem z jej imienia”. Oznaczyła markę, sugerując, że powinny zawrzeć sojusz w tej sprawie.

Linie lotnicze wysłały dziewczynce odręcznie napisany list z wyjaśnieniem, że Delta to imię ludzi, którzy mierzą wysoko. W paczce był też model samolotu, plecak i biszkopty z napisem delta. Marka wykorzystała w liście także swój hashtag #DeltaProud.

Matka dziewczynki relacjonowała w mediach społecznościowych radość małej Delty z prezentu.

  • 1
Linie lotnicze Delta wysłały prezent małej Delcie Gerardi

Linie lotnicze Delta wysłały prezent małej Delcie Gerardi

Piotr

1 miesiąc temu

czy gdyby nazwała ją "setka" to by też narzekała,że używa się imienia jej córki i żeby np. zmienić popularne określenia na drink? Chyba łatwiej uruchomić wyobraźnię zanim się nada tego typu imię

16 sierpnia 2021

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
16.08.2021

Perrier prezentuje butelkę z plastiku z recyklingu enzymatycznego

Francuska marka gazowanej naturalnej wody mineralnej Perrier zaprezentowała swoją pierwszą butelkę wykonaną w 100% z przetworzonego tworzywa PET uzyskanego metodą recyklingu enzymatycznego. Ta technologia pozwala przetwarzać każdy rodzaj PET niemal bez ograniczeń z zachowaniem jego najwyższej jakości. Marka nazywa to kamieniem milowym na swej drodze w poszukiwaniu zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych.