Lidl rozpoczyna sprzedaż wycieczek
  • 0
  • 1
12.09.2017

Lidl rozpoczyna sprzedaż wycieczek

Lidl Polska wprowadza usługę Lidl Podróże. W katalogu sieci znajdą się wycieczki krajowe i zagraniczne. Marka stawia na różnorodność oferty i niskie ceny.

Na światowym rynku turystycznym Lidl jest obecny od ponad dziesięciu lat. Teraz usługa Podróże będzie dostępna także w Polsce. W ofercie, oprócz tradycyjnych wycieczek, jak np. zwiedzanie, wypoczynek czy „city break”, znajdą się także nietypowe wyprawy w Polsce i za granicą.
 
– Do tej pory gwarantowaliśmy dostęp do kuchni świata, a teraz postanowiliśmy zaproponować klientom ciekawe doświadczenia i poznawanie świata od kuchni, stąd pomysł na wprowadzenie Lidl Podróże – podkreśla Aleksandra Robaszkiewicz, PR manager Lidl Polska.

Ofertę stworzono z zespołem ekspertów z takich biur podróży jak Rainbow, Volare Travel, Prestige Tours czy Unique Moments. Nowe oferty będą pojawiać się w katalogu co dwa tygodnie.

  • 1

Logo nowej submarki Lidla

MarcL

5 miesięcy temu

Ciekawe, czy nie będzie reklamacji wycieczek go Grecji. Zachęceni produktami greckimi z Lidla zajadą na Santorini a tam na cerkwiach KRZYŻE!!!.

oj nie

5 miesięcy temu

Wspaniale, niech ludzie jeżdżą. Byle nie były to kolejne koszmarne "polskie strefy".

12 września 2017

Reklama

11 września 2017

Reklama