„Lewiatanki. Przyjaciele z sąsiedztwa” – startuje akcja konsumencka Lewiatana z maskotkami
  • 0
  • 1
16.03.2021

„Lewiatanki. Przyjaciele z sąsiedztwa” – startuje akcja konsumencka Lewiatana z maskotkami

15 marca we wszystkich sklepach PSH Lewiatan rozpoczęła się akcja konsumencka, w której do zdobycia są maskotki Lewiatanki. Dzięki wykorzystaniu technologii rozszerzonej rzeczywistości w książce o przygodach pluszaków, w kolorowankach, na produktach oraz w aplikacji ożywieni przyjaciele z Lewiatankowa mają uprzyjemniać czas najmłodszym klientom.

W ramach akcji dostępnych jest sześciu pluszowych bohaterów, którzy mają różne zawody i pasje. Lew Olek, papuga Pola, niedźwiedź Maniek, żółwica Nelka, lis Rudi oraz żyrafa Beti – ich historie oraz Lewiatankowo, skąd pochodzą, zostały opisane w książce „Lewiatanki. Przyjaciele z sąsiedztwa”. Książka zawierająca dodatkowo kolorowanki oraz gry i zabawy edukacyjne będzie do kupienia wyłącznie w sieci sklepów Lewiatan za 9,99 zł. W kolejnych etapach w ramach akcji dostępne będą również:

  • kolorowanka z brokatowymi naklejkami,
  • kolekcja sześciu minipuzzli,
  • seria produktów spożywczych marki własnej sieci, stworzona z myślą o najmłodszych.

Jak przekonuje marka, akcja konsumencka wyróżnia się na tle działań konkurencyjnych sieci poprzez wykorzystanie technologii rozszerzonej rzeczywistości (augmented reality) łączącej świat rzeczywisty z animacją komputerową. Do skorzystania z niej potrzebna będzie bezpłatna aplikacja mobilna Lewiatanki, którą można pobrać ze sklepów Google Play i App Store. Dzięki aplikacji książka stanie się interaktywną zabawą, a samo czytanie nabierze innego wymiaru.

Skanując oznaczone ilustracje, będzie można ujrzeć animowane postacie czy zobaczyć w 3D pokolorowany przez siebie obrazek. Dodatkowo, zbliżając telefon z uruchomioną aplikacją do wybranej maskotki, uzyskamy poradę dnia, a skanując obrazy na okazjonalnych produktach z oferty marki Lewiatan, zobaczymy, jak ożywa postać przedstawiona na opakowaniu – mówi Marcin Poniatowski, członek zarządu Lewiatan Holding, dyrektor ds. marketingu.

Za każde 30 zł wydane na zakupy w Lewiatanie można otrzymać jeden znaczek do wklejenia na specjalnej karcie do zbierania punktów. Za zakup produktów z oferty specjalnej można będzie otrzymać dodatkowe znaczki. Z puli produktów biorących udział w akcji wyłączone są: napoje alkoholowe (w tym piwa), wyroby tytoniowe i papierosy elektroniczne, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia niemowląt.

Po zebraniu 10 znaczków można kupić Lewiatanka za 14,99 zł. Jeśli ktoś chce mieć maskotkę bez zbierania naklejek, może ją kupić za 39,99 zł. Akcja trwa do 6 czerwca lub do wyczerpania się zapasów maskotek w danym sklepie.

  • 1
Lewiatanki

Lewiatanki w Lewiatanie

16 marca 2021