Lenovo Polska nawiązuje współpracę z Kacprem Jasińskim, półfinalistą programu „Top Model”
  • 0
  • 1
12.01.2022

Lenovo Polska nawiązuje współpracę z Kacprem Jasińskim, półfinalistą programu „Top Model”

Marka Lenovo rozpoczęła kampanię z udziałem Kacpra Jasińskiego, półfinalisty programu „Top Model”. W ramach współpracy promowana będzie linia komputerów do gier.

Kacper Jasiński jest półfinalistą 10. edycji programu „Top Model”. W wieku szesnastu lat zaczął interesować się modelingiem, a 4 lata później zdecydował się na udział w programie. Jednak modeling to niejedyna pasja 20-latka. Między kolejnymi sesjami zdjęciowymi czy pokazami mody uczestnik programu zanurzał się w świat gier komputerowych. Zwróciło to uwagę marki. Dostrzegając duży potencjał modela, Lenovo w Polsce rozpoczęło z nim współpracę, w ramach której promowana będzie gamingowa linia produktów – Lenovo Legion.

W ramach kampanii powstała lifestyle’owa sesja zdjęciowa, w której Kacper Jasiński jest modelem, a w rękach trzyma najnowszy komputer marki Lenovo Legion. Autorem sesji zdjęciowej jest członek jury programu „Top Model”, Marcin Tyszka. Pierwsze efekty pracy można zobaczyć w kanałach social media @lenovopolska oraz @lenovolegionpolska, jak również na instagramowym profilu Kacpra Jasińskiego.

Koordynatorem projektu jest Ewelina Woldan, brand marketing expert w Lenovo Polska.

  • 1
Lenovo Polska

Lenovo Polska nawiązuje współpracę z Kacprem Jasińskim

12 stycznia 2022

11 stycznia 2022